українською по-русски

Ноно хлопчик-детектив
(Nono, het Zigzag Kind) [DVDRip]

Пригоди [Нідерланди / 2012]

Ноно тринадцять років батько хлопчика працює детективом в місцевій поліції, і його син хоче бути схожим на нього. Одного разу Ноно вирушає у гості до дядька, в потягу він зустрічає грабіжника Фелікса, який вже кілька разів заарештовував батько хлопчика. Ноно вирішує постежити за Феліксом і дізнатися, що він задумав цього разу...

Морський вовк
(Sea Wolf) [DVDRip]

Пригоди [Німеччина, Канада / 2008]

Молодий письменник випадково виявляється у відкритому морі. Парубка врятували рибалки китобійного судна, але капітаном виявилася безсердечна і лукава людина. Письменникові доводиться пристосовуватися до суворого побуту, адже за кожну провину матроса чекає суворе покарання..

Помпея
(Pompeii) [TS]

Пригоди [США / 2014]

Трагічна історія любові молодого раба Майло і Касії дочки багатої і знатної людини. Вона проти своєї волі навчена з самим сенатором Риму, але любить вона Майло і часто потайки від батька зустрічається з ним. Але ось Майло продають в рабство до іншого пана, і він вимушений покинути Помпею. В цей час починається виверження вулкану Везувій, яке зітре з лиця землі це місто.

Дрифт
(Drift) [HDRip]

Пригоди [Австралія / 2013]

Двоє братів Енді і Джимми жили в містечку розташованому на березі океану. Увесь вільний час хлопченята проводили на серфинговой дошці, підкорюючи хвилі. Вони виросли і стали справжніми серферами, але Джимми потрапив в кримінальний світ, і тепер завдання Енді допомогти йому вибратися звідти...

Дитя джунглів
(Dschungelkind) [HDRip]

Пригоди [Німеччина / 2011]

Фільм грунтований на реальних подіях, що сталися з німецькою дівчинкою Сабиной Кюглер. На початку восьмидесятих років минулого століття батько Сабины разом зі своєю сім'єю відправився в Нову Гвінею, для вивчення мови одного з племені тубільців. Але незабаром сім'я Кюглера виявляється втягнутою в племінну ворожнечу, і Сабину відправляють в школу-інтернат що знаходиться в Швейцарії...

Мій капітан [SATRip]
Пригоди [Росія / 2012]

Капітан Акімов і його команда вважають, що присутність жінки на кораблі призводить до неприємностей і бід. Але цього разу йому довелося поступитися і узяти помічником кухаря Варвару. Вона закохується у буркотливого капітана Акімову і намагається пом'якшити його круту вдачу...

Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах
(Pirates of the Caribbean 4: On Stranger Tides) [TS]

Пригоди [США, Walt Disney Pictures / 2011]

Нові пригоди капітана Джека Воробья занесуть його на загадковий корабель страшного пірата на ім'я Чорна Борода. При цьому наш герой знаходиться в повному замішанні. Він зустрів подругу з минулого життя яка як і він знаходиться у пошуках джерела вічної молодості, але аж надто підступна ця сама Анжеліка.

Чинник 8
(Faktor 8 - Der Tag ist gekommen) [DVDRip]

Пригоди [Німеччина / 2009]

У літаку, що летить з Таїланду в Німеччину, почалася страшна епідемія. Більшість людей вже заразилися, влада країни вирішує відправити літак на колишню військово-повітряну базу, і оголосити карантин. Проте доки не розроблена вакцина проти цієї хвороби, влада не дозволяє людям покидати літак..

V Центурія. У пошуках зачарованих скарбів [CAMRip]
Пригоди [Росія / 2010]

Під час Другої Світової війни, в старовинному замку в околицях Берліна російські солдати знайшли старовинні артефакти, жезл, діадему, амулет, кинджал і браслет, і поділили їх між собою. Тепер законний власник скарбів хоче повернути їх собі, його слуги їдуть в Росію і там наймають шукача пригод Сергія Потемкина, для того, щоб він знайшов загублені артефакти, пропонуючи йому за виконану роботу мільйон євро..

Планета 51
(Planet 51) [CAMRip]

Комедія, Мультфільм, Пригоди, Фентезі [Великобританія, Іспанія / 2009]

Американський астронавт капітан Чарльз "Chuck" Бейкер приземлився на Планету 51 вважаючи себе першою людиною, що ступила на неї. На своє здивування він дізнається, що ця планета населена маленькими зеленими істотами, що щасливо живуть в ідеальному світі. Єдине чого вони бояться - що їх планета буде захоплена інопланетними загарбниками ... такими як Чак!


reverse lookup