українською по-русски

Гранична глибина
Пригоди [Росія / 2014]

Дайвер професія, що користується у наш час величезною популярністю. Багатий бізнесмен споряджає експедицію, а скарбами затонулого судна, тому йому потрібний досвідчений дайвер. Він наймає головного героя, щоб він дістав сейф із затонулого корабля, обіцяючи гарненько заплатити йому за його роботу. Але мисливців за золотом вистачає, тому в гонитві за скарбами починається справжня небезпечна гра, де кожен хоче, щоб скарб дістався йому.

Мої африканські пригоди
(Min sosters born i Afrika) [HDRip]

Пригоди [Дания / 2013]

У сім'ї Берг багато дітей, які, як і їх батьки люблять тварин. Скоро їх чекає подорож в Африку, там їх чекає робота по порятунку видів занесених в Червону книгу. Приїхавши в Африку, вони стикаються з серйозною небезпекою, адже озброєні браконьєри, що винищують тварин, готові на все заради грошей.

Прогулянки з динозаврами
(Walking with Dinosaurs) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Захоплюючий фільм про сім'ю динозаврів що вирушають в далеку подорож на пошуки нової землі, відповідної для життя на ній. Малюк динозавр перший раз в житті бачить, як його ватажок-батько направляє зграю, шукаючи безпечні стежки. Але небезпеки все ж зустрінуться на їх шляху, і малюкові динозаврові належить довести усім свою хоробрість.

Мій капітан [SATRip]
Пригоди [Росія / 2012]

Капітан Акімов і його команда вважають, що присутність жінки на кораблі призводить до неприємностей і бід. Але цього разу йому довелося поступитися і узяти помічником кухаря Варвару. Вона закохується у буркотливого капітана Акімову і намагається пом'якшити його круту вдачу...

Острів скарбів
(Treasure Island)

Пригоди [Великобританія / 2012]

Пригодницький фільм, знятий по роману Острів скарбів письменника Р. Стивенсона, вже екранізувався безліч разів. І ось тепер одна британська студія вирішила зняти стрічку про піратів і пригоди юного Джима Хокинса який потрапив на судно капітана Флина. Цей пірат вже багато років шукав заповітну карту, і ось вона опинилася в руках хлопченяти Джима...

Пригоди маленьких італійців
(Amori elementari)

Пригоди [Італія / 2014]

Група дітей що живуть в Італії дружать з раннього дитинства і разом ходять на каток, де займаються фігурним катанням і грають в хокей. Одного разу вони втратили шайбу їх тренера з Росії, яка представляла для нього велику цінність. Щоб повернути пропажу хлопці терміново вилітають в Москву, де їх чекають справжні пригоди. "Пригоди маленьких італійців" - сімейний фільм, знятий спільно з італійськими режисерами, про пригоди дітей з Італії в засніженій Москві.

Пірати
(Pirates)

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Пірати під проводом свого капітана Сон Е Чжин намагається вигнати зі своєї території розбійників тих, що спустилися з гір, щоб стати морськими піратами. Сон Е Чжин вже давно шукає примара кита, який поглинув корабель наповнений дорогоцінним вантажем. Серед безлічі коштовностей на нім знаходиться "друк імператора" - колись вона була подарована імператором Китаю наслідному принцові Корейської держави.

Місячна гора
(Chander Pahar) [DVDRip]

Пригоди [Індія / 2013]

Індійський пригодницький фільм "Місячна гора" оповідає про молодого хлопця з Бенгалії на ім'я Шанкар. Він поїхав зі свого рідного села на пошуки пригод в далеку Африку. Зйомки фільму проходили в наймальовничіших куточках, де можна побачити різноманітних тварин і пережити безліч незабутніх пригод.

Кенау
(Kenau) [HDRip]

Пригоди [Нідерланди / 2014]

Історична драма "Кенау" грунтована на реальних подіях тих, що відбувалися в Нідерландах, коли частиною країни володіли Іспанці. Жінка-воїн Кенау вела героїчну боротьбу з іспанськими завойовниками, які страчували її молодшу дочку. Старша ще жива, але знаходиться в полоні у іспанців, Кенау сподівається, що їй вдасться врятувати дочку і свою країну.

Стежки
(Tracks) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Робін всього двадцять з невеликим вона смілива і заповзятлива дівчина, їй хочеться поставити незвичайний рекорд - перетнути Австралію. Усі ми знаємо, що Австралія в основному складається з пустинних земель, де багато піску і панує сильна жара. Тому Робін бере з собою чотирьох верблюдів, адже без них в пустелі не вижити. Про цю затію Робін дізнається журнал "National Geographic", і просить її писати нотатки про свою подорож.


reverse lookup