українською по-русски

Місячна гора
(Chander Pahar) [DVDRip]

Пригоди [Індія / 2013]

Індійський пригодницький фільм "Місячна гора" оповідає про молодого хлопця з Бенгалії на ім'я Шанкар. Він поїхав зі свого рідного села на пошуки пригод в далеку Африку. Зйомки фільму проходили в наймальовничіших куточках, де можна побачити різноманітних тварин і пережити безліч незабутніх пригод.

Помпея
(Pompeii) [TS]

Пригоди [США / 2014]

Трагічна історія любові молодого раба Майло і Касії дочки багатої і знатної людини. Вона проти своєї волі навчена з самим сенатором Риму, але любить вона Майло і часто потайки від батька зустрічається з ним. Але ось Майло продають в рабство до іншого пана, і він вимушений покинути Помпею. В цей час починається виверження вулкану Везувій, яке зітре з лиця землі це місто.

П'ятірка шукачів скарбів
(Treasure Buddies) [HDRip]

Пригоди [США / 2012]

П'ятірка сміливих цуценят і їх друг Замараш вирушають в Єгипет. Хазяїн Замараша і його дідусь потрапили в неприємності, коли шукали скарбу Клеокотры. А підступна кішка намагається перехитрити Замараша і заманить його і цуценят в пастку, але їм першим вдається знайти скарб, який охороняє величезна кобра...

Барон Мюнхгаузен
(Baron on the Cannonball) [HDRip]

Пригоди [Німеччина / 2012]

Про пригоди ексцентричного Барона Мюнхгаузена зняті багато різних картин, деякі з них з досить цікавим сюжетом. Ось, наприклад, в цій екранізації барон Мюнхгаузен рятує Санкт-Петербург від нападу турецької армії за допомогою своєї дотепності і винахідливості. В цей же час він зустрічається з султаном і пропонує йому парі, так здійснюється його грандіозний політ на гарматному ядрі. Усе це тільки почало неймовірних пригод барона Мюнхгаузена і його друзів.

Помпея: апокаліпсис
(Apocalypse Pompeii) [HDRip]

Пригоди [США / 2014]

Сучасні жителі Італії навіть в страшному сні не могли собі уявити, що виверження вулкану Везувій повториться знову. Але це сталося, він прокинувся, сіючи всюди хаос і руйнування, вивергаючи потоки лави і попелу. Головний герой фільму "Помпея: апокаліпсис" колись служив в спецназі і добре пам'ятає, як вони рятували життя людей в надзвичайних ситуаціях. Тепер йому належить врятувати свою дружину і дочку, які зробили в епіцентрі виверження, і не можуть вибратися з міста.

Проти природи
(Against the Wild) [HDRip]

Пригоди [США / 2014]

Братик з сестричкою летять на невеликому літаку до своїх батьків, пролітаючи над непрохідними лісами Аляски, вони стають жертвами авіакатастрофи. Вони разом зі своїм псом намагаються знайти дорогу, що веде до поселень, але для цього їм доведеться пройти через тайгу, де мешкають дикі тварини. Добре, що вони мають необхідні навички виживання в дикій природі, інакше їм припало б досить туго. Взаємна підтримка і дружба допомагають їм здолати багато труднощів під час шляху по безлюдних місцях Аляски.

Прогулянки з динозаврами
(Walking with Dinosaurs) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Захоплюючий фільм про сім'ю динозаврів що вирушають в далеку подорож на пошуки нової землі, відповідної для життя на ній. Малюк динозавр перший раз в житті бачить, як його ватажок-батько направляє зграю, шукаючи безпечні стежки. Але небезпеки все ж зустрінуться на їх шляху, і малюкові динозаврові належить довести усім свою хоробрість.

Легенда про Червоного Орла
(Aguila Roja, la pelicula) [HDRip]

Пригоди [Іспанія / ]

Представники європейських держав зібралися на важливу політичну зустріч, з метою установлення миру між іспанцями і їх ворогами. Але під благими намірами ховається зовсім інше, усі вони хочуть захопити іспанське королівство. Змовників очолює маркіза Сантиллана, яка наказує найманцеві знищити Червоного Орла...

Будинок крокодилів
(Victor and the Secret of Crocodile Mansion) [HDRip]

Пригоди [Німеччина / ]

Хлопчина на ім'я Віктор разом зі своїми батьками переїжджає в старовинний особняк, який їм дістався в спадок від дядька. Досліджуючи будинок Віктор знаходить старий щоденник, який вела дочка дядька Сесілія трагічно загибла багато років тому. Віктор вирішив розгадати таємницю загибелі Сесілії за допомогою її щоденника...

Джунглі звуть! У пошуках Марсупилами
(Sur la piste du Marsupilami) [HDRip]

Пригоди [Франція / ]

Ден телеведучий, який вичерпав усі сенсації, і тепер у пошуках нової він вирушає в країну Паломбию. Ходять чутки, що в джунглях цієї країни мешкає приголомшливе звірятко під назвою Марсупилами. Ден і його друг Паблито вирушають за сенсацією в саме серце непрохідних джунглів...


reverse lookup