українською по-русски

Перший пес online
(First Dog) [HDRip]

Пригоди [США / 2010]

Одного разу президент Америки в одній своїх поїздок по країні втратив свого улюбленого пса. Хлопчик з притулку на ім'я Теді знайшов його, а з новин дізнався, що це пес президента. Тому Теді відправився у Вашингтон, щоб особисто доставити президентові його улюбленого вихованця...

Легенда про ворота пекла
(The Legend of Hell's Gate) [SATRip]

Пригоди [США / 2011]

Вестерн заснований на історичних подіях пов'язаних із скелею під назвою "Ворота Пекла" що знаходиться в Техасі. Ця легендарна історія сталася в сімдесятих роках дев'ятнадцятого століття. Фільм знятий для любителів вестернів і бойовиків влучність в стрільбі це головне для ковбоїв тих, що беруть участь в перестрілках з бандитами, яких в ті часи на Дикому Заході було багато...

Нова війна гудзиків
(La nouvelle guerre des boutons) [DVDRip]

Пригоди [Франція / 2011]

У провінційному містечку на півдні Франції багато років тому, жили хлопченята. Вони цілими днями носилися по вулицях містечка і пустували, а також змагалися між собою. У результаті вони розділилися на дві команди і влаштували один одному справжні хлоп'ячі розбирання.

Цар скорпіонів 2: Сходження воїна
(The Scorpion King: Rise of a Warrior) [DVDRip]

Пригоди [Німеччина, США, ЮАР, ApolloMovie Beteiligungs / 2009]

Масьюз - головний герой фільму. Його батько був найсильнішим і мочимо войном свого народу, але в один жахливий день злісний правитель "чорних скорпіонів" убив його на очах у усіх. Відтоді Масьюз присягнувся помститися за батька. Наш герой стає войном правителя тільки для того, щоб одного прекрасного дня убити його.

V Центурія. У пошуках зачарованих скарбів [CAMRip]
Пригоди [Росія / 2010]

Під час Другої Світової війни, в старовинному замку в околицях Берліна російські солдати знайшли старовинні артефакти, жезл, діадему, амулет, кинджал і браслет, і поділили їх між собою. Тепер законний власник скарбів хоче повернути їх собі, його слуги їдуть в Росію і там наймають шукача пригод Сергія Потемкина, для того, щоб він знайшов загублені артефакти, пропонуючи йому за виконану роботу мільйон євро..

Карибське золото
(Inseln vor dem Wind) [DVDRip]

Пригоди [Німеччина / 2013]

Історик Клаудия проводить дослідження життя однієї багатої іспанської вельможі, одруженої на принцесі ацтеків. Їй до рук потрапляють древні карти, які вказують місце катастрофи корабля того, що везе золото. Клаудия вирішує відправитися на його пошуки разом з шукачем пригод капітаном Риком, на його кораблі під назвою "Морський пес".

Зниклий медальйон
(The Lost Medallion: The Adventures of Billy Stone) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Майкл Стоун археолог, що провів усе своє життя у пошуках древнього медальйона. Після його загибелі син археолога Біллі вирішив продовжити пошуки, і одного разу медальйон потрапив в його руки. Подруга Біллі на ім'я Олли попросила його скористатися медальйоном, після чого вони чарівним способом виявилися у далекому минулому.

Самотній рейнджер
(The Lone Ranger) [CAMRip]

Пригоди [США / 2013]

Джон Рид за допомогою свого друга індійця Тонто наводить лад на Дикому заході. Там де зневажається закон і справедливість, виникає месник в масці зі своїм вірним другом. Справжні захоплюючі пригоди на Дикому заході чекають вас у фільмі режисера Гора Вербински "Самотній рейнджер".

Скарби О.К.
Пригоди [Росія / 2013]

Коли Іван Грозный зі своїми військами начал облогу міста Казані, ханша Сююмбике сховала свої скарби в озері Кабан. Молодий шукач пригод Кирило дізнається про цей клад і вирушає на його пошуки. По дорозі він знайомиться з красивою дівчиною Гулей, яка теж знає легенду про скарби і упевнена, що вони існують...

Дрифт
(Drift) [HDRip]

Пригоди [Австралія / 2013]

Двоє братів Енді і Джимми жили в містечку розташованому на березі океану. Увесь вільний час хлопченята проводили на серфинговой дошці, підкорюючи хвилі. Вони виросли і стали справжніми серферами, але Джимми потрапив в кримінальний світ, і тепер завдання Енді допомогти йому вибратися звідти...


reverse lookup