українською по-русски

Іван Сила [SATRip]
Пригоди [Україна / 2013]

Автобіографічна стрічка про силача на ім'я Іван Фирцак, виступу, що дає, в місцевому цирку. У 1928 році його визнали найсильнішою людиною на нашій планеті. У ці роки він виступав за кордоном, де користувався величезною популярністю і заробив хороші гроші. Через декілька років він знову повернувся на батьківщину, де обзавівся своєю сім'єю і став вести осілий спосіб життя, згадуючи свої юні роки.

Легенди: Гробниця дракона
(Legendary: Tomb of the Dragon) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Група учених вирушає в експедицію по Китаю, де вони намагаються знайти останки динозаврів. Але до свого величезного здивування вони знаходять долину, де мешкають живі динозаври. Супроводжуючий їх мисливець Харпер відкриває стрільбу по древніх тваринах, після чого між ними і людьми починається справжня війна. Тепер замість вивчення динозаврів їм доводиться ховатися в джунглях, щоб врятувати свої життя від громадин, що розбушувалися. Дольф Лундгрен в пригодницькому бойовику "Легенди : Гробниця дракона", кіно, що стоїть, для любителів гострих відчуттів і доісторичних тварин, які з'являються досить реалістичними в цьому фільмі.

Пригоди Гекльберри Финна
(Die Abenteuer des Huck Finn)

Пригоди [Німеччина / 2013]

Нові пригоди Тома Сойєра і його друга бродяги Гекльберри Финна, які стали багатими, коли знайшли клад з коштовностями. Але Гек не бажає сидіти на місці, він жадає пригод і разом з рабом Джимом він вирушає в країну, де той буде вільною людиною. Їм належить пережити безліч небезпечних і цікавих пригод, як на суші, так і на морі...

Кон-Тики
(Kon-Tiki) [DVDRip]

Пригоди [Норвегія / 2012]

Пригодницька стрічка про експедицію норвезьких дослідників під назвою Кон-Тики, в яку вони відправилися в 1947 році. Вони проклали свій шлях слідами еміграції Полінезії з берегів південної Америки. Вони відправилися в дорогу на величезному плоту, такому, що складається з дев'яти масивних колод, які добре трималися на воді...

Загублений світ
(Land of the Lost) [HDRip]

Пригоди [США / 2009]

Головний герой палеонтолог, якому не таланить в житті, усі його дослідження терплять невдачу. Але одного разу з ним і його друзями дослідниками трапляється неймовірне. Вони потрапляють у світ населений доісторичними динозаврами, де живуть дивні люди і ростуть дивовижні дерева і рослини...

Острів скарбів
(Treasure Island)

Пригоди [Великобританія / 2012]

Пригодницький фільм, знятий по роману Острів скарбів письменника Р. Стивенсона, вже екранізувався безліч разів. І ось тепер одна британська студія вирішила зняти стрічку про піратів і пригоди юного Джима Хокинса який потрапив на судно капітана Флина. Цей пірат вже багато років шукав заповітну карту, і ось вона опинилася в руках хлопченяти Джима...

Пірати Карибського моря: На дивних берегах
(Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) [HDRip]

Пригоди [США / 2011]

На цей раз, пригоди пірата Джека Горобця стали ще цікавіше і цікавіше. Джек зустрічає свою колишню кохану Анжеліку, яка з його допомогою хоче знайти джерело вічної молодості.

Кенау
(Kenau) [HDRip]

Пригоди [Нідерланди / 2014]

Історична драма "Кенау" грунтована на реальних подіях тих, що відбувалися в Нідерландах, коли частиною країни володіли Іспанці. Жінка-воїн Кенау вела героїчну боротьбу з іспанськими завойовниками, які страчували її молодшу дочку. Старша ще жива, але знаходиться в полоні у іспанців, Кенау сподівається, що їй вдасться врятувати дочку і свою країну.

Форт Рос: У пошуках пригод
Пригоди [Росія / 2014]

Група журналістів спалахнули ідеєю упізнати історію Росії, коли Аляска була продана Америці. У чому причина такого рішення, і як усе це відбувалося, зацікавило Дмитра і його партнерів по роботі. Він його друг Фима і подруга Марго відправилися в далеке минуле, крізь простір і час, щоб знайти достовірні факти, про цю історичну подію. Пригодницький фільм "Форт Рос: У пошуках пригод" з елементами фантастичного жанру вже можна подивитися в онлайні.

Руйнування Лас-Вегаса
(Destruction: Las Vegas)

Пригоди [США / 2013]

Група молодих людей колежан на час весняних канікул вирушають в Лас-Вегас. Вони сподіваються провести весело час в місті розваг. Під час відвідування одного з музеїв міста один хлопчина з їх групи викрадає красивий старовинний меч фараона Тутмоса III. Він навіть не підозрює, що саме з його вини над Лас-Вегасом починають згущуватися хмари, адже узявши меч, він обрушив на місто древнє прокляття.


reverse lookup