українською по-русски

Легенди: Гробниця дракона
(Legendary: Tomb of the Dragon) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Група учених вирушає в експедицію по Китаю, де вони намагаються знайти останки динозаврів. Але до свого величезного здивування вони знаходять долину, де мешкають живі динозаври. Супроводжуючий їх мисливець Харпер відкриває стрільбу по древніх тваринах, після чого між ними і людьми починається справжня війна. Тепер замість вивчення динозаврів їм доводиться ховатися в джунглях, щоб врятувати свої життя від громадин, що розбушувалися. Дольф Лундгрен в пригодницькому бойовику "Легенди : Гробниця дракона", кіно, що стоїть, для любителів гострих відчуттів і доісторичних тварин, які з'являються досить реалістичними в цьому фільмі.

Острів скарбів
(Treasure Island)

Пригоди [Великобританія / 2012]

Пригодницький фільм, знятий по роману Острів скарбів письменника Р. Стивенсона, вже екранізувався безліч разів. І ось тепер одна британська студія вирішила зняти стрічку про піратів і пригоди юного Джима Хокинса який потрапив на судно капітана Флина. Цей пірат вже багато років шукав заповітну карту, і ось вона опинилася в руках хлопченяти Джима...

Капітани піску
(Capitães da Areia) [DVDRip]

Пригоди [Бразилія / 2011]

Педро відчайдушний хлопець він глава усіх місцевих безпритульників, яких люди називають капітанами піску. Хлопченята щодня намагаються будь-яким способом роздобути собі їду, незважаючи на закони і поліцейських. Дівчина Дора і її молодший брат нещодавно потрапили в компанію Педро, але швидко освоїлися завдяки сміливому і веселому характеру...

Стежки
(Tracks) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Робін всього двадцять з невеликим вона смілива і заповзятлива дівчина, їй хочеться поставити незвичайний рекорд - перетнути Австралію. Усі ми знаємо, що Австралія в основному складається з пустинних земель, де багато піску і панує сильна жара. Тому Робін бере з собою чотирьох верблюдів, адже без них в пустелі не вижити. Про цю затію Робін дізнається журнал "National Geographic", і просить її писати нотатки про свою подорож.

Руйнування Лас-Вегаса
(Destruction: Las Vegas)

Пригоди [США / 2013]

Група молодих людей колежан на час весняних канікул вирушають в Лас-Вегас. Вони сподіваються провести весело час в місті розваг. Під час відвідування одного з музеїв міста один хлопчина з їх групи викрадає красивий старовинний меч фараона Тутмоса III. Він навіть не підозрює, що саме з його вини над Лас-Вегасом починають згущуватися хмари, адже узявши меч, він обрушив на місто древнє прокляття.

Іван Сила [SATRip]
Пригоди [Україна / 2013]

Автобіографічна стрічка про силача на ім'я Іван Фирцак, виступу, що дає, в місцевому цирку. У 1928 році його визнали найсильнішою людиною на нашій планеті. У ці роки він виступав за кордоном, де користувався величезною популярністю і заробив хороші гроші. Через декілька років він знову повернувся на батьківщину, де обзавівся своєю сім'єю і став вести осілий спосіб життя, згадуючи свої юні роки.

Помпея: апокаліпсис
(Apocalypse Pompeii) [HDRip]

Пригоди [США / 2014]

Сучасні жителі Італії навіть в страшному сні не могли собі уявити, що виверження вулкану Везувій повториться знову. Але це сталося, він прокинувся, сіючи всюди хаос і руйнування, вивергаючи потоки лави і попелу. Головний герой фільму "Помпея: апокаліпсис" колись служив в спецназі і добре пам'ятає, як вони рятували життя людей в надзвичайних ситуаціях. Тепер йому належить врятувати свою дружину і дочку, які зробили в епіцентрі виверження, і не можуть вибратися з міста.

Медальйон Хититуйи
(Hititya Madalyonun Sirri) [DVDRip]

Пригоди [Туреччина / 2013]

Одним ранком троє дітей виявляє, що їх мама пропала таємничим чином. Вона дивовижним чином потрапляє в паралельний світ, куди їх приводять люблячі серця. Прохід туди вони знаходять в темній печері, пройшовши її наскрізь, вони опиняються в країні під назвою Хититуйя.

Биг тайм
(Big Time Movie) [HDRip]

Пригоди [США / ]

Молодіжна група "Биг Тайм Раш" вирушає на гастролі в Лондон, звідки вони починають світове турне. Але в аеропорту переплутують їх багаж, в тих сумках, які їм вручають, виявляється бомба, створена по новітніх технологіях. У результаті їх турне перетворюється на справжній шпигунський трилер, де їх чекає маса небезпечних пригод...

Пірати
(Pirates)

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Пірати під проводом свого капітана Сон Е Чжин намагається вигнати зі своєї території розбійників тих, що спустилися з гір, щоб стати морськими піратами. Сон Е Чжин вже давно шукає примара кита, який поглинув корабель наповнений дорогоцінним вантажем. Серед безлічі коштовностей на нім знаходиться "друк імператора" - колись вона була подарована імператором Китаю наслідному принцові Корейської держави.


reverse lookup