українською по-русски

Місячна гора
(Chander Pahar) [DVDRip]

Пригоди [Індія / 2013]

Індійський пригодницький фільм "Місячна гора" оповідає про молодого хлопця з Бенгалії на ім'я Шанкар. Він поїхав зі свого рідного села на пошуки пригод в далеку Африку. Зйомки фільму проходили в наймальовничіших куточках, де можна побачити різноманітних тварин і пережити безліч незабутніх пригод.

Помпея: апокаліпсис
(Apocalypse Pompeii) [HDRip]

Пригоди [США / 2014]

Сучасні жителі Італії навіть в страшному сні не могли собі уявити, що виверження вулкану Везувій повториться знову. Але це сталося, він прокинувся, сіючи всюди хаос і руйнування, вивергаючи потоки лави і попелу. Головний герой фільму "Помпея: апокаліпсис" колись служив в спецназі і добре пам'ятає, як вони рятували життя людей в надзвичайних ситуаціях. Тепер йому належить врятувати свою дружину і дочку, які зробили в епіцентрі виверження, і не можуть вибратися з міста.

Клад могили Чингисхана [SATRip]
Пригоди [Росія / 2013]

У одному з сибірських міст є Музей Азії, там в одному з сховищ був знайдений древній рукопис. Виявилася це карта вказує дорогу до скарбів татарського завойовника Чингисхана. Данило Черский вирушає на пошуки кладу, але не один він зацікавлений в цьому, підприємець Погодин відправляє своїх людей за безцінним кладом.

Легенда про Червоного Орла
(Aguila Roja, la pelicula) [HDRip]

Пригоди [Іспанія / ]

Представники європейських держав зібралися на важливу політичну зустріч, з метою установлення миру між іспанцями і їх ворогами. Але під благими намірами ховається зовсім інше, усі вони хочуть захопити іспанське королівство. Змовників очолює маркіза Сантиллана, яка наказує найманцеві знищити Червоного Орла...

Втрачений скарб Майя
(No Bad Days) [HDRip]

Пригоди [США / 2008]

Нико колись був військовим, але тепер він безробітний який багато п'є. Одного разу одна дівчина просить Нико допомогти їй знайти свою сестру, що загубилася в джунглях. У цьому ж місці куди вирушає Нико і дівчина бандит зі своєю зграєю шукає легендарну реліквію, варту величезних грошей...

Капітани піску
(Capitães da Areia) [DVDRip]

Пригоди [Бразилія / 2011]

Педро відчайдушний хлопець він глава усіх місцевих безпритульників, яких люди називають капітанами піску. Хлопченята щодня намагаються будь-яким способом роздобути собі їду, незважаючи на закони і поліцейських. Дівчина Дора і її молодший брат нещодавно потрапили в компанію Педро, але швидко освоїлися завдяки сміливому і веселому характеру...

V Центурія. У пошуках зачарованих скарбів [CAMRip]
Пригоди [Росія / 2010]

Під час Другої Світової війни, в старовинному замку в околицях Берліна російські солдати знайшли старовинні артефакти, жезл, діадему, амулет, кинджал і браслет, і поділили їх між собою. Тепер законний власник скарбів хоче повернути їх собі, його слуги їдуть в Росію і там наймають шукача пригод Сергія Потемкина, для того, щоб він знайшов загублені артефакти, пропонуючи йому за виконану роботу мільйон євро..

Завойовники вершин
(Deep Winter)

Пригоди [США / 2008]

Два друзі один професійний лижник, а інший сноубордист відправилися на Аляску, освоювати нові гірські вершини. Вони прагнуть бути першими, хто спуститься по цих засніжених схилах. Красиві пейзажі, надзвичайна швидкість, від якої захоплює дух, це саме те про що мріяли друзі..

Іван Сила [SATRip]
Пригоди [Україна / 2013]

Автобіографічна стрічка про силача на ім'я Іван Фирцак, виступу, що дає, в місцевому цирку. У 1928 році його визнали найсильнішою людиною на нашій планеті. У ці роки він виступав за кордоном, де користувався величезною популярністю і заробив хороші гроші. Через декілька років він знову повернувся на батьківщину, де обзавівся своєю сім'єю і став вести осілий спосіб життя, згадуючи свої юні роки.

Легенди: Гробниця дракона
(Legendary: Tomb of the Dragon) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Група учених вирушає в експедицію по Китаю, де вони намагаються знайти останки динозаврів. Але до свого величезного здивування вони знаходять долину, де мешкають живі динозаври. Супроводжуючий їх мисливець Харпер відкриває стрільбу по древніх тваринах, після чого між ними і людьми починається справжня війна. Тепер замість вивчення динозаврів їм доводиться ховатися в джунглях, щоб врятувати свої життя від громадин, що розбушувалися. Дольф Лундгрен в пригодницькому бойовику "Легенди : Гробниця дракона", кіно, що стоїть, для любителів гострих відчуттів і доісторичних тварин, які з'являються досить реалістичними в цьому фільмі.


reverse lookup