українською по-русски

Помпея
(Pompeii) [TS]

Пригоди [США / 2014]

Трагічна історія любові молодого раба Майло і Касії дочки багатої і знатної людини. Вона проти своєї волі навчена з самим сенатором Риму, але любить вона Майло і часто потайки від батька зустрічається з ним. Але ось Майло продають в рабство до іншого пана, і він вимушений покинути Помпею. В цей час починається виверження вулкану Везувій, яке зітре з лиця землі це місто.

Біонікл: Легенда відроджується
(Bionicle: The Legend Reborn) [DVDRip]

Бойовик, Мультфільм, Пригоди [США / 2009]

Мата Нуї, колись великий і могутній лідер, прокинувся на захаращеною металобрухтом пустки далеко від дому. Після перемоги у змаганнях гладіаторів місцеві жителі просять його битися з реальними ворогами: жорстоким Скраллом та мисливцями за кістками.Разом з відважної командою гладіаторів і селян Адори Мата Нуї відправляється в епічне подорож в нові невідомі країни, щоб розкрити дивовижні таємниці «Бионікл».

Мисливці
(The Huntresses) [HDRip]

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Династія Чосон правила своїми землями багато років, але ці роки були неспокійними для мирних громадян і самих правителів. Група певних людей, не хоче повалити з престолу королівську сім'ю. На їх захист встають три дівчина-мушкетери, які майстерно володіють шпагами, і готові здолати будь-якого ворога. Кожна з них має особливий талант, а найголовніше вони вірні своєму королеві, і не припустимо вторгнення ворогів в його імперію.

Легенди: Гробниця дракона
(Legendary: Tomb of the Dragon) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Група учених вирушає в експедицію по Китаю, де вони намагаються знайти останки динозаврів. Але до свого величезного здивування вони знаходять долину, де мешкають живі динозаври. Супроводжуючий їх мисливець Харпер відкриває стрільбу по древніх тваринах, після чого між ними і людьми починається справжня війна. Тепер замість вивчення динозаврів їм доводиться ховатися в джунглях, щоб врятувати свої життя від громадин, що розбушувалися. Дольф Лундгрен в пригодницькому бойовику "Легенди : Гробниця дракона", кіно, що стоїть, для любителів гострих відчуттів і доісторичних тварин, які з'являються досить реалістичними в цьому фільмі.

Медальйон Хититуйи
(Hititya Madalyonun Sirri) [DVDRip]

Пригоди [Туреччина / 2013]

Одним ранком троє дітей виявляє, що їх мама пропала таємничим чином. Вона дивовижним чином потрапляє в паралельний світ, куди їх приводять люблячі серця. Прохід туди вони знаходять в темній печері, пройшовши її наскрізь, вони опиняються в країні під назвою Хититуйя.

Карибське золото
(Inseln vor dem Wind) [DVDRip]

Пригоди [Німеччина / 2013]

Історик Клаудия проводить дослідження життя однієї багатої іспанської вельможі, одруженої на принцесі ацтеків. Їй до рук потрапляють древні карти, які вказують місце катастрофи корабля того, що везе золото. Клаудия вирішує відправитися на його пошуки разом з шукачем пригод капітаном Риком, на його кораблі під назвою "Морський пес".

Повернення на острів Ним
(Return to Nim's Island) [DVDRip]

Пригоди [Австралія / 2013]

Їм нещодавно виповнилося чотирнадцять вона живе зі своїм батьком дослідником на самотньому острові. Цього разу Їм належить врятувати острів і його мешканців від жорстоких браконьєрів. Допоможе їй в цьому хлопчина Едмунд, який втік з материка від своїх батьків на пустинний острів, який виявився населеним...

Биг тайм
(Big Time Movie) [HDRip]

Пригоди [США / ]

Молодіжна група "Биг Тайм Раш" вирушає на гастролі в Лондон, звідки вони починають світове турне. Але в аеропорту переплутують їх багаж, в тих сумках, які їм вручають, виявляється бомба, створена по новітніх технологіях. У результаті їх турне перетворюється на справжній шпигунський трилер, де їх чекає маса небезпечних пригод...

Мисливці на монстрів
(Monsterjaegerne) [DVDRip]

Пригоди [Данія / 2009]

Оливеру дванадцять років його улюблений дідусь часто розповідає онукові неймовірні історії про те, як він полював на монстрів. Олівер не вірить в казки діда, але незабаром він розуміє, що дідусь нічого не вигадував. Олівер разом з братом Лассе виявляють, що в їх підвалі спав страшний монстр, опритомнівши від сплячки, він втік, і став лякати людей на вулицях міста. Тепер Оліверу з друзями треба упіймати чудиська..

Маленький великий солдат
(Little Big Soldier) [DVDRip]

Бойовик, Комедія, Пригоди [Гонконг / 2010]

Дія фільму відбувається в древньому Китаї, після чергової битви воєн царства Лянг бере в полон пораненого генерала царства Вій того, що прикинулося мертвим під час битви. Адже доставивши такий важливий полоненик своєму начальству можна заробити купу грошей..


reverse lookup