українською по-русски

Чорна мітка: Пригоди морпеха Сема
(Burn Notice: The Fall of Sam Axe)

Пригоди [США / 2011]

Морський піхотинець Сем вимушений, відправиться в Південну Америку, за роман з Донною дружиною адмірала, що являється. У Південній Америці Сему довелося стати учителем молодих солдатів одного з їх загонів. Через деякий час Сем розуміє що місцеві військові начальники затівають страшну змову, і тільки він може запобігти, то до чого він приведе...

Стежки
(Tracks) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Робін всього двадцять з невеликим вона смілива і заповзятлива дівчина, їй хочеться поставити незвичайний рекорд - перетнути Австралію. Усі ми знаємо, що Австралія в основному складається з пустинних земель, де багато піску і панує сильна жара. Тому Робін бере з собою чотирьох верблюдів, адже без них в пустелі не вижити. Про цю затію Робін дізнається журнал "National Geographic", і просить її писати нотатки про свою подорож.

Форт Рос: У пошуках пригод
Пригоди [Росія / 2014]

Група журналістів спалахнули ідеєю упізнати історію Росії, коли Аляска була продана Америці. У чому причина такого рішення, і як усе це відбувалося, зацікавило Дмитра і його партнерів по роботі. Він його друг Фима і подруга Марго відправилися в далеке минуле, крізь простір і час, щоб знайти достовірні факти, про цю історичну подію. Пригодницький фільм "Форт Рос: У пошуках пригод" з елементами фантастичного жанру вже можна подивитися в онлайні.

Руйнування Лас-Вегаса
(Destruction: Las Vegas)

Пригоди [США / 2013]

Група молодих людей колежан на час весняних канікул вирушають в Лас-Вегас. Вони сподіваються провести весело час в місті розваг. Під час відвідування одного з музеїв міста один хлопчина з їх групи викрадає красивий старовинний меч фараона Тутмоса III. Він навіть не підозрює, що саме з його вини над Лас-Вегасом починають згущуватися хмари, адже узявши меч, він обрушив на місто древнє прокляття.

Іван Сила [SATRip]
Пригоди [Україна / 2013]

Автобіографічна стрічка про силача на ім'я Іван Фирцак, виступу, що дає, в місцевому цирку. У 1928 році його визнали найсильнішою людиною на нашій планеті. У ці роки він виступав за кордоном, де користувався величезною популярністю і заробив хороші гроші. Через декілька років він знову повернувся на батьківщину, де обзавівся своєю сім'єю і став вести осілий спосіб життя, згадуючи свої юні роки.

Мисливці
(The Huntresses) [HDRip]

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Династія Чосон правила своїми землями багато років, але ці роки були неспокійними для мирних громадян і самих правителів. Група певних людей, не хоче повалити з престолу королівську сім'ю. На їх захист встають три дівчина-мушкетери, які майстерно володіють шпагами, і готові здолати будь-якого ворога. Кожна з них має особливий талант, а найголовніше вони вірні своєму королеві, і не припустимо вторгнення ворогів в його імперію.

Барон Мюнхгаузен
(Baron on the Cannonball) [HDRip]

Пригоди [Німеччина / 2012]

Про пригоди ексцентричного Барона Мюнхгаузена зняті багато різних картин, деякі з них з досить цікавим сюжетом. Ось, наприклад, в цій екранізації барон Мюнхгаузен рятує Санкт-Петербург від нападу турецької армії за допомогою своєї дотепності і винахідливості. В цей же час він зустрічається з султаном і пропонує йому парі, так здійснюється його грандіозний політ на гарматному ядрі. Усе це тільки почало неймовірних пригод барона Мюнхгаузена і його друзів.

Легенди: Гробниця дракона
(Legendary: Tomb of the Dragon) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Група учених вирушає в експедицію по Китаю, де вони намагаються знайти останки динозаврів. Але до свого величезного здивування вони знаходять долину, де мешкають живі динозаври. Супроводжуючий їх мисливець Харпер відкриває стрільбу по древніх тваринах, після чого між ними і людьми починається справжня війна. Тепер замість вивчення динозаврів їм доводиться ховатися в джунглях, щоб врятувати свої життя від громадин, що розбушувалися. Дольф Лундгрен в пригодницькому бойовику "Легенди : Гробниця дракона", кіно, що стоїть, для любителів гострих відчуттів і доісторичних тварин, які з'являються досить реалістичними в цьому фільмі.

Помпея: апокаліпсис
(Apocalypse Pompeii) [HDRip]

Пригоди [США / 2014]

Сучасні жителі Італії навіть в страшному сні не могли собі уявити, що виверження вулкану Везувій повториться знову. Але це сталося, він прокинувся, сіючи всюди хаос і руйнування, вивергаючи потоки лави і попелу. Головний герой фільму "Помпея: апокаліпсис" колись служив в спецназі і добре пам'ятає, як вони рятували життя людей в надзвичайних ситуаціях. Тепер йому належить врятувати свою дружину і дочку, які зробили в епіцентрі виверження, і не можуть вибратися з міста.

Байкеры 3
(Dhoom 3) [HDRip]

Пригоди [Індія / 2014]

Сахир син власника Індійського цирку того, що знаходиться в Чикаго, він вже знає багато трюків і виступає разом з батьком в одному з номерів. Але сталося нещастя, вони розорилися і цирк закрили, батько Сахира не зміг перенести цього випробування. Йшли роки хлопчик виріс і вирішив сам відновити справедливість і покарати банкіра батька, що розорив його. Він став професійним злодієм і пограбував декілька великих банків тих, що належать цьому бізнесменові. Але злочин не може залишатися безкарним і ось в Чикаго вилітають двоє індійських поліцейських, які упевнені, що зможуть вичислити і заарештувати спритного злодія.


reverse lookup