українською по-русски

Елеонора, таємнича месниця
(Eleonore l'intrepide) [SATRip]

Пригоди [Франція / 2012]

На дворі 1662 рік, маленька Елеонора з вини лиходіїв залишилося сиротою. Їй дивом вдалося залишитися в живих, її удочерив старий зброяр. Коли вона підросла, він навчив дівчину мистецтву фехтування. Після чого дівчина дала собі клятву знайти вбивць своїх рідних і битися з ними в чесному поєдинку.

Скарби О.К.
Пригоди [Росія / 2013]

Коли Іван Грозный зі своїми військами начал облогу міста Казані, ханша Сююмбике сховала свої скарби в озері Кабан. Молодий шукач пригод Кирило дізнається про цей клад і вирушає на його пошуки. По дорозі він знайомиться з красивою дівчиною Гулей, яка теж знає легенду про скарби і упевнена, що вони існують...

П'ятірка шукачів скарбів
(Treasure Buddies) [HDRip]

Пригоди [США / 2012]

П'ятірка сміливих цуценят і їх друг Замараш вирушають в Єгипет. Хазяїн Замараша і його дідусь потрапили в неприємності, коли шукали скарбу Клеокотры. А підступна кішка намагається перехитрити Замараша і заманить його і цуценят в пастку, але їм першим вдається знайти скарб, який охороняє величезна кобра...

Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах
(Pirates of the Caribbean 4: On Stranger Tides) [TS]

Пригоди [США, Walt Disney Pictures / 2011]

Нові пригоди капітана Джека Воробья занесуть його на загадковий корабель страшного пірата на ім'я Чорна Борода. При цьому наш герой знаходиться в повному замішанні. Він зустрів подругу з минулого життя яка як і він знаходиться у пошуках джерела вічної молодості, але аж надто підступна ця сама Анжеліка.

Маленький великий солдат
(Little Big Soldier) [DVDRip]

Бойовик, Комедія, Пригоди [Гонконг / 2010]

Дія фільму відбувається в древньому Китаї, після чергової битви воєн царства Лянг бере в полон пораненого генерала царства Вій того, що прикинулося мертвим під час битви. Адже доставивши такий важливий полоненик своєму начальству можна заробити купу грошей..

Біонікл: Легенда відроджується
(Bionicle: The Legend Reborn) [DVDRip]

Бойовик, Мультфільм, Пригоди [США / 2009]

Мата Нуї, колись великий і могутній лідер, прокинувся на захаращеною металобрухтом пустки далеко від дому. Після перемоги у змаганнях гладіаторів місцеві жителі просять його битися з реальними ворогами: жорстоким Скраллом та мисливцями за кістками.Разом з відважної командою гладіаторів і селян Адори Мата Нуї відправляється в епічне подорож в нові невідомі країни, щоб розкрити дивовижні таємниці «Бионікл».

Пірати
(Pirates)

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Пірати під проводом свого капітана Сон Е Чжин намагається вигнати зі своєї території розбійників тих, що спустилися з гір, щоб стати морськими піратами. Сон Е Чжин вже давно шукає примара кита, який поглинув корабель наповнений дорогоцінним вантажем. Серед безлічі коштовностей на нім знаходиться "друк імператора" - колись вона була подарована імператором Китаю наслідному принцові Корейської держави.

Місячна гора
(Chander Pahar) [DVDRip]

Пригоди [Індія / 2013]

Індійський пригодницький фільм "Місячна гора" оповідає про молодого хлопця з Бенгалії на ім'я Шанкар. Він поїхав зі свого рідного села на пошуки пригод в далеку Африку. Зйомки фільму проходили в наймальовничіших куточках, де можна побачити різноманітних тварин і пережити безліч незабутніх пригод.

Помпея: апокаліпсис
(Apocalypse Pompeii) [HDRip]

Пригоди [США / 2014]

Сучасні жителі Італії навіть в страшному сні не могли собі уявити, що виверження вулкану Везувій повториться знову. Але це сталося, він прокинувся, сіючи всюди хаос і руйнування, вивергаючи потоки лави і попелу. Головний герой фільму "Помпея: апокаліпсис" колись служив в спецназі і добре пам'ятає, як вони рятували життя людей в надзвичайних ситуаціях. Тепер йому належить врятувати свою дружину і дочку, які зробили в епіцентрі виверження, і не можуть вибратися з міста.

Іржава сталь
(Rusty Steel) [SATRip]

Пригоди [США / 2013]

Два брати з невеликого американського містечка вирушають в Румунію, щоб отримати права на спадок, який заповідав їм рідний дядько. Виявляється все, що він їм залишив це проржавіла яхта під дивною назвою "Іржава сталь". Розчаровані вони хочуть повернутися додому, але щоденники покійного наводять їх на думку, що треба почати пошук скарбів.


reverse lookup