українською по-русски

Мисливці
(The Huntresses) [HDRip]

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Династія Чосон правила своїми землями багато років, але ці роки були неспокійними для мирних громадян і самих правителів. Група певних людей, не хоче повалити з престолу королівську сім'ю. На їх захист встають три дівчина-мушкетери, які майстерно володіють шпагами, і готові здолати будь-якого ворога. Кожна з них має особливий талант, а найголовніше вони вірні своєму королеві, і не припустимо вторгнення ворогів в його імперію.

Завойовники хвиль
(Chasing Mavericks) [DVDRip]

Пригоди [США / 2012]

Серфінг один з найпопулярніших і улюбленіших видів спорту, на узбережжі Каліфорнії. Там найвищі хвилі висота, висота яких більше 25 метрів. Хессон професійний серфенгист, йому немає рівних на узбережжі, але він залишив спорт заради своєї коханої. Правда, юний Джей знову умовив Хессона підкорювати хвилі...

Легенда про Червоного Орла
(Aguila Roja, la pelicula) [HDRip]

Пригоди [Іспанія / ]

Представники європейських держав зібралися на важливу політичну зустріч, з метою установлення миру між іспанцями і їх ворогами. Але під благими намірами ховається зовсім інше, усі вони хочуть захопити іспанське королівство. Змовників очолює маркіза Сантиллана, яка наказує найманцеві знищити Червоного Орла...

Джунглі звуть! У пошуках Марсупилами
(Sur la piste du Marsupilami) [HDRip]

Пригоди [Франція / ]

Ден телеведучий, який вичерпав усі сенсації, і тепер у пошуках нової він вирушає в країну Паломбию. Ходять чутки, що в джунглях цієї країни мешкає приголомшливе звірятко під назвою Марсупилами. Ден і його друг Паблито вирушають за сенсацією в саме серце непрохідних джунглів...

Пірати Карибського моря: На дивних берегах
(Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) [HDRip]

Пригоди [США / 2011]

На цей раз, пригоди пірата Джека Горобця стали ще цікавіше і цікавіше. Джек зустрічає свою колишню кохану Анжеліку, яка з його допомогою хоче знайти джерело вічної молодості.

Моби Дік
(Moby Dick) [DVDRip]

Пригоди [США / 2010]

Нова екранізація твору "Моби Дік" знаменитого Британського письменника про пригоди величезного кита вбивці. Дія картини відбувається у наш час, великий лайнер з пасажирами на борту стикається у відкритому океані з китом який налагоджений не доброзичливо. Величезний монстр нападає на судно, що потривожило його спокій..

К-20: Легенда про Маску
(K-20: Legend of the Mask) [HDRip]

Пригоди [Японія / 2008]

Події фантастичного фільму "К-20: Легенда про Маску" розгортаються в японському місті Тейто. Де владу і усі гроші у свої руки захопили аристократи. В цей час з'являється сміливий і відважний лицар в масці, він захищає простий народ і бореться за справедливість..

Подорож автостопом [DVDRip]
Пригоди [Росія / 2009]

У сімдесяті роки нашого століття група молодих хлопців відправилася в загублене місто Шамбалу, за легендою він знаходився на Тібеті на кордоні Індії і Китаю. Вони дуже хотіли побачити місто, про яке багато читали і чули, хлопці твердо вірили, що Шамбала існує, і вони знайдуть його..

Щасливчик Люк
(Lucky Luke) [DVDRip]

Пригоди [Франція / 2009]

Знаменитий ковбой по прізвиську Щасливчик Люк, повернувшись в рідне містечко, бачить, що в місті усім заправляють двоє бандитів Пат Покер і Біллі Зи Ки. Люк наведе лад в місті, і розправиться зі своїми давніми ворогами Кэлэмити Джэйн і Джессом Джеймсом. А також закохається в симпатичну співачку місцевого кабаре на ім'я Белль..

Біонікл: Легенда відроджується
(Bionicle: The Legend Reborn) [DVDRip]

Бойовик, Мультфільм, Пригоди [США / 2009]

Мата Нуї, колись великий і могутній лідер, прокинувся на захаращеною металобрухтом пустки далеко від дому. Після перемоги у змаганнях гладіаторів місцеві жителі просять його битися з реальними ворогами: жорстоким Скраллом та мисливцями за кістками.Разом з відважної командою гладіаторів і селян Адори Мата Нуї відправляється в епічне подорож в нові невідомі країни, щоб розкрити дивовижні таємниці «Бионікл».


reverse lookup