українською по-русски

V Центурія. У пошуках зачарованих скарбів [CAMRip]
Пригоди [Росія / 2010]

Під час Другої Світової війни, в старовинному замку в околицях Берліна російські солдати знайшли старовинні артефакти, жезл, діадему, амулет, кинджал і браслет, і поділили їх між собою. Тепер законний власник скарбів хоче повернути їх собі, його слуги їдуть в Росію і там наймають шукача пригод Сергія Потемкина, для того, щоб він знайшов загублені артефакти, пропонуючи йому за виконану роботу мільйон євро..

Пірати
(Pirates)

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Пірати під проводом свого капітана Сон Е Чжин намагається вигнати зі своєї території розбійників тих, що спустилися з гір, щоб стати морськими піратами. Сон Е Чжин вже давно шукає примара кита, який поглинув корабель наповнений дорогоцінним вантажем. Серед безлічі коштовностей на нім знаходиться "друк імператора" - колись вона була подарована імператором Китаю наслідному принцові Корейської держави.

Зниклий медальйон
(The Lost Medallion: The Adventures of Billy Stone) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Майкл Стоун археолог, що провів усе своє життя у пошуках древнього медальйона. Після його загибелі син археолога Біллі вирішив продовжити пошуки, і одного разу медальйон потрапив в його руки. Подруга Біллі на ім'я Олли попросила його скористатися медальйоном, після чого вони чарівним способом виявилися у далекому минулому.

Мої африканські пригоди
(Min sosters born i Afrika) [HDRip]

Пригоди [Дания / 2013]

У сім'ї Берг багато дітей, які, як і їх батьки люблять тварин. Скоро їх чекає подорож в Африку, там їх чекає робота по порятунку видів занесених в Червону книгу. Приїхавши в Африку, вони стикаються з серйозною небезпекою, адже озброєні браконьєри, що винищують тварин, готові на все заради грошей.

Мій капітан [SATRip]
Пригоди [Росія / 2012]

Капітан Акімов і його команда вважають, що присутність жінки на кораблі призводить до неприємностей і бід. Але цього разу йому довелося поступитися і узяти помічником кухаря Варвару. Вона закохується у буркотливого капітана Акімову і намагається пом'якшити його круту вдачу...

Переданий
(Devolved) [SATRip]

Пригоди [США / 2010]

Компанія молодих людей відправляється на невеликій яхті в подорож по океану, вони хочуть подивитися міграцію китів. Але яхта терпить аварію корабля у маленького безлюдного острова. Всім вдається врятуватися і вибратися на берег, але як повернуться додому, адже вони навіть не знають свого місця розташування ...

Пригоди маленьких італійців
(Amori elementari)

Пригоди [Італія / 2014]

Група дітей що живуть в Італії дружать з раннього дитинства і разом ходять на каток, де займаються фігурним катанням і грають в хокей. Одного разу вони втратили шайбу їх тренера з Росії, яка представляла для нього велику цінність. Щоб повернути пропажу хлопці терміново вилітають в Москву, де їх чекають справжні пригоди. "Пригоди маленьких італійців" - сімейний фільм, знятий спільно з італійськими режисерами, про пригоди дітей з Італії в засніженій Москві.

Іван Сила [SATRip]
Пригоди [Україна / 2013]

Автобіографічна стрічка про силача на ім'я Іван Фирцак, виступу, що дає, в місцевому цирку. У 1928 році його визнали найсильнішою людиною на нашій планеті. У ці роки він виступав за кордоном, де користувався величезною популярністю і заробив хороші гроші. Через декілька років він знову повернувся на батьківщину, де обзавівся своєю сім'єю і став вести осілий спосіб життя, згадуючи свої юні роки.

Легенди: Гробниця дракона
(Legendary: Tomb of the Dragon) [HDRip]

Пригоди [США / 2013]

Група учених вирушає в експедицію по Китаю, де вони намагаються знайти останки динозаврів. Але до свого величезного здивування вони знаходять долину, де мешкають живі динозаври. Супроводжуючий їх мисливець Харпер відкриває стрільбу по древніх тваринах, після чого між ними і людьми починається справжня війна. Тепер замість вивчення динозаврів їм доводиться ховатися в джунглях, щоб врятувати свої життя від громадин, що розбушувалися. Дольф Лундгрен в пригодницькому бойовику "Легенди : Гробниця дракона", кіно, що стоїть, для любителів гострих відчуттів і доісторичних тварин, які з'являються досить реалістичними в цьому фільмі.

Гранична глибина
Пригоди [Росія / 2014]

Дайвер професія, що користується у наш час величезною популярністю. Багатий бізнесмен споряджає експедицію, а скарбами затонулого судна, тому йому потрібний досвідчений дайвер. Він наймає головного героя, щоб він дістав сейф із затонулого корабля, обіцяючи гарненько заплатити йому за його роботу. Але мисливців за золотом вистачає, тому в гонитві за скарбами починається справжня небезпечна гра, де кожен хоче, щоб скарб дістався йому.


reverse lookup