українською по-русски

Місячна гора
(Chander Pahar) [DVDRip]

Пригоди [Індія / 2013]

Індійський пригодницький фільм "Місячна гора" оповідає про молодого хлопця з Бенгалії на ім'я Шанкар. Він поїхав зі свого рідного села на пошуки пригод в далеку Африку. Зйомки фільму проходили в наймальовничіших куточках, де можна побачити різноманітних тварин і пережити безліч незабутніх пригод.

Військо Мын Балу [DVDRip]
Пригоди [Казахстан / 2011]

Військова стрічка про казахів, на яких у вісімнадцятому столітті напало вороже плем'я джунагар. Відважний воїн Сартай встав на захист своєї батьківщини, зібравши військо з простого народу. Він знав, що військо супротивників перевершує його в два рази, але був упевнений в хоробрості і відвазі своїх воїнів і сподівався на перемогу...

Помпея
(Pompeii) [TS]

Пригоди [США / 2014]

Трагічна історія любові молодого раба Майло і Касії дочки багатої і знатної людини. Вона проти своєї волі навчена з самим сенатором Риму, але любить вона Майло і часто потайки від батька зустрічається з ним. Але ось Майло продають в рабство до іншого пана, і він вимушений покинути Помпею. В цей час починається виверження вулкану Везувій, яке зітре з лиця землі це місто.

Завойовники хвиль
(Chasing Mavericks) [DVDRip]

Пригоди [США / 2012]

Серфінг один з найпопулярніших і улюбленіших видів спорту, на узбережжі Каліфорнії. Там найвищі хвилі висота, висота яких більше 25 метрів. Хессон професійний серфенгист, йому немає рівних на узбережжі, але він залишив спорт заради своєї коханої. Правда, юний Джей знову умовив Хессона підкорювати хвилі...

Перший пес
(First Dog) [HDRip]

Пригоди [США / 2010]

Одного разу президент Америки в одній своїх поїздок по країні втратив свого улюбленого пса. Хлопчик з притулку на ім'я Теді знайшов його, а з новин дізнався, що це пес президента. Тому Теді відправився у Вашингтон, щоб особисто доставити президентові його улюбленого вихованця...

Перший пес online
(First Dog) [HDRip]

Пригоди [США / 2010]

Одного разу президент Америки в одній своїх поїздок по країні втратив свого улюбленого пса. Хлопчик з притулку на ім'я Теді знайшов його, а з новин дізнався, що це пес президента. Тому Теді відправився у Вашингтон, щоб особисто доставити президентові його улюбленого вихованця...

Завойовники вершин
(Deep Winter)

Пригоди [США / 2008]

Два друзі один професійний лижник, а інший сноубордист відправилися на Аляску, освоювати нові гірські вершини. Вони прагнуть бути першими, хто спуститься по цих засніжених схилах. Красиві пейзажі, надзвичайна швидкість, від якої захоплює дух, це саме те про що мріяли друзі..

Пригоди маленьких італійців
(Amori elementari)

Пригоди [Італія / 2014]

Група дітей що живуть в Італії дружать з раннього дитинства і разом ходять на каток, де займаються фігурним катанням і грають в хокей. Одного разу вони втратили шайбу їх тренера з Росії, яка представляла для нього велику цінність. Щоб повернути пропажу хлопці терміново вилітають в Москву, де їх чекають справжні пригоди. "Пригоди маленьких італійців" - сімейний фільм, знятий спільно з італійськими режисерами, про пригоди дітей з Італії в засніженій Москві.

Пірати
(Pirates)

Пригоди [Південна Корея / 2014]

Пірати під проводом свого капітана Сон Е Чжин намагається вигнати зі своєї території розбійників тих, що спустилися з гір, щоб стати морськими піратами. Сон Е Чжин вже давно шукає примара кита, який поглинув корабель наповнений дорогоцінним вантажем. Серед безлічі коштовностей на нім знаходиться "друк імператора" - колись вона була подарована імператором Китаю наслідному принцові Корейської держави.

Кенау
(Kenau) [HDRip]

Пригоди [Нідерланди / 2014]

Історична драма "Кенау" грунтована на реальних подіях тих, що відбувалися в Нідерландах, коли частиною країни володіли Іспанці. Жінка-воїн Кенау вела героїчну боротьбу з іспанськими завойовниками, які страчували її молодшу дочку. Старша ще жива, але знаходиться в полоні у іспанців, Кенау сподівається, що їй вдасться врятувати дочку і свою країну.


reverse lookup