українською по-русски

Елеонора, таємнича месниця
(Eleonore l'intrepide) [SATRip]

Пригоди [Франція / 2012]

На дворі 1662 рік, маленька Елеонора з вини лиходіїв залишилося сиротою. Їй дивом вдалося залишитися в живих, її удочерив старий зброяр. Коли вона підросла, він навчив дівчину мистецтву фехтування. Після чого дівчина дала собі клятву знайти вбивць своїх рідних і битися з ними в чесному поєдинку.

Гранична глибина
Пригоди [Росія / 2014]

Дайвер професія, що користується у наш час величезною популярністю. Багатий бізнесмен споряджає експедицію, а скарбами затонулого судна, тому йому потрібний досвідчений дайвер. Він наймає головного героя, щоб він дістав сейф із затонулого корабля, обіцяючи гарненько заплатити йому за його роботу. Але мисливців за золотом вистачає, тому в гонитві за скарбами починається справжня небезпечна гра, де кожен хоче, щоб скарб дістався йому.

К-20: Легенда про Маску
(K-20: Legend of the Mask) [HDRip]

Пригоди [Японія / 2008]

Події фантастичного фільму "К-20: Легенда про Маску" розгортаються в японському місті Тейто. Де владу і усі гроші у свої руки захопили аристократи. В цей час з'являється сміливий і відважний лицар в масці, він захищає простий народ і бореться за справедливість..

Шпигун [TS]
Пригоди [Росія / 2012]

Дія пригодницької стрічки Шпигун відбувається за декілька місяців до початку війни 41 року в самому серці столиці Росії. Німецькі шпигуни і радянські шпигуни зіткнулися в смертельній сутичці. Гітлер намагається обдурити нашу розвідку, а радянські шпони повинні з'ясувати усю правду про його військові плани...

Моби Дік
(Moby Dick) [DVDRip]

Пригоди [США / 2010]

Нова екранізація твору "Моби Дік" знаменитого Британського письменника про пригоди величезного кита вбивці. Дія картини відбувається у наш час, великий лайнер з пасажирами на борту стикається у відкритому океані з китом який налагоджений не доброзичливо. Величезний монстр нападає на судно, що потривожило його спокій..

Мисливці на монстрів
(Monsterjaegerne) [DVDRip]

Пригоди [Данія / 2009]

Оливеру дванадцять років його улюблений дідусь часто розповідає онукові неймовірні історії про те, як він полював на монстрів. Олівер не вірить в казки діда, але незабаром він розуміє, що дідусь нічого не вигадував. Олівер разом з братом Лассе виявляють, що в їх підвалі спав страшний монстр, опритомнівши від сплячки, він втік, і став лякати людей на вулицях міста. Тепер Оліверу з друзями треба упіймати чудиська..

Король втечі
(Le roi de l'evasion / The King of Escape) [DVDRip]

Пригоди [Франція / 2009]

Арман усе життя рахував себе представникам нетрадиційної орієнтації, але одного дня він зустрів молоду арабську красуню, в яку відразу ж закохався. Його почуттям не було межі, до того ж вони виявилися взаємними. Пара вирішила відправитися в подорож по країні, але в гонитву за ними спрямувалася поліцію, вважаючи що Арман викрав молоду дівчину.

Подорож автостопом [DVDRip]
Пригоди [Росія / 2009]

У сімдесяті роки нашого століття група молодих хлопців відправилася в загублене місто Шамбалу, за легендою він знаходився на Тібеті на кордоні Індії і Китаю. Вони дуже хотіли побачити місто, про яке багато читали і чули, хлопці твердо вірили, що Шамбала існує, і вони знайдуть його..

Морський вовк
(Sea Wolf) [DVDRip]

Пригоди [Німеччина, Канада / 2008]

Молодий письменник випадково виявляється у відкритому морі. Парубка врятували рибалки китобійного судна, але капітаном виявилася безсердечна і лукава людина. Письменникові доводиться пристосовуватися до суворого побуту, адже за кожну провину матроса чекає суворе покарання..

Принц Персії : Піски часу
(Prince of Persia: The Sands of Time) [CAMRip]

Пригоди [США / 2010]

У середньовічній Персії загарбники пограбували палац Махараджи, вкравши дві магічні реліквії влади, Кинджал Часів і Пісочний годинник і узяли в полон принцесу. Принц Дастан дізнавшись про цю подію, вирушає на пошуки лиходіїв, щоб звільнити принцесу і повернути древні реліквії доки лиходій не встигли ними скористатися..


reverse lookup