українською по-русски

Щасливчик Люк
(Lucky Luke) [DVDRip]

Пригоди [Франція / 2009]

Знаменитий ковбой по прізвиську Щасливчик Люк, повернувшись в рідне містечко, бачить, що в місті усім заправляють двоє бандитів Пат Покер і Біллі Зи Ки. Люк наведе лад в місті, і розправиться зі своїми давніми ворогами Кэлэмити Джэйн і Джессом Джеймсом. А також закохається в симпатичну співачку місцевого кабаре на ім'я Белль..

Пригоди маленьких італійців
(Amori elementari)

Пригоди [Італія / 2014]

Група дітей що живуть в Італії дружать з раннього дитинства і разом ходять на каток, де займаються фігурним катанням і грають в хокей. Одного разу вони втратили шайбу їх тренера з Росії, яка представляла для нього велику цінність. Щоб повернути пропажу хлопці терміново вилітають в Москву, де їх чекають справжні пригоди. "Пригоди маленьких італійців" - сімейний фільм, знятий спільно з італійськими режисерами, про пригоди дітей з Італії в засніженій Москві.

Клад могили Чингисхана [SATRip]
Пригоди [Росія / 2013]

У одному з сибірських міст є Музей Азії, там в одному з сховищ був знайдений древній рукопис. Виявилася це карта вказує дорогу до скарбів татарського завойовника Чингисхана. Данило Черский вирушає на пошуки кладу, але не один він зацікавлений в цьому, підприємець Погодин відправляє своїх людей за безцінним кладом.

Перший пес online
(First Dog) [HDRip]

Пригоди [США / 2010]

Одного разу президент Америки в одній своїх поїздок по країні втратив свого улюбленого пса. Хлопчик з притулку на ім'я Теді знайшов його, а з новин дізнався, що це пес президента. Тому Теді відправився у Вашингтон, щоб особисто доставити президентові його улюбленого вихованця...

Чорна мітка: Пригоди морпеха Сема
(Burn Notice: The Fall of Sam Axe)

Пригоди [США / 2011]

Морський піхотинець Сем вимушений, відправиться в Південну Америку, за роман з Донною дружиною адмірала, що являється. У Південній Америці Сему довелося стати учителем молодих солдатів одного з їх загонів. Через деякий час Сем розуміє що місцеві військові начальники затівають страшну змову, і тільки він може запобігти, то до чого він приведе...

Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах
(Pirates of the Caribbean 4: On Stranger Tides) [TS]

Пригоди [США, Walt Disney Pictures / 2011]

Нові пригоди капітана Джека Воробья занесуть його на загадковий корабель страшного пірата на ім'я Чорна Борода. При цьому наш герой знаходиться в повному замішанні. Він зустрів подругу з минулого життя яка як і він знаходиться у пошуках джерела вічної молодості, але аж надто підступна ця сама Анжеліка.

Мисливці на монстрів
(Monsterjaegerne) [DVDRip]

Пригоди [Данія / 2009]

Оливеру дванадцять років його улюблений дідусь часто розповідає онукові неймовірні історії про те, як він полював на монстрів. Олівер не вірить в казки діда, але незабаром він розуміє, що дідусь нічого не вигадував. Олівер разом з братом Лассе виявляють, що в їх підвалі спав страшний монстр, опритомнівши від сплячки, він втік, і став лякати людей на вулицях міста. Тепер Оліверу з друзями треба упіймати чудиська..

Король втечі
(Le roi de l'evasion / The King of Escape) [DVDRip]

Пригоди [Франція / 2009]

Арман усе життя рахував себе представникам нетрадиційної орієнтації, але одного дня він зустрів молоду арабську красуню, в яку відразу ж закохався. Його почуттям не було межі, до того ж вони виявилися взаємними. Пара вирішила відправитися в подорож по країні, але в гонитву за ними спрямувалася поліцію, вважаючи що Арман викрав молоду дівчину.

Морський вовк
(Sea Wolf) [DVDRip]

Пригоди [Німеччина, Канада / 2008]

Молодий письменник випадково виявляється у відкритому морі. Парубка врятували рибалки китобійного судна, але капітаном виявилася безсердечна і лукава людина. Письменникові доводиться пристосовуватися до суворого побуту, адже за кожну провину матроса чекає суворе покарання..

Вир
(Veer) [DVDRip]

Пригоди [Індія / 2010]

Історія Індії бере свій початок в далекі далекі віки. Було всяке і любов, і війни. І ось одного дня британці вирішують захопити східну країну і встановити там свої правила. Але люди в Індії горді і здаватися на милість переможців не збираються. На захист країни встають відважний Вир..


reverse lookup