українською по-русски

Деяка справедливість
(A Certain Justice) [HDRip]

Бойовик [США / 2014]

Джон декілька років провів в гарячій точці, після чого отримав звільнення і повернувся додому. Але рідних у нього немає, а спогади війни доводять його до депресії. Одного разу з вікна свого дому він бачить двоє чоловіків тих, що напали на беззахисну жінку. Він тут же вирушає їй на виручку, і виявляється втягнутим в розбирання місцевих кримінальних авторитетів.

Без права на помилку: Операція " Місто" [DVDRip]
Військовий [Росія / 2011]

Перед самим закінченням війни наші війська оточили місто, в якому був важливий німецький штаб. Але від свого розвідника вони дізналися, що місто заміноване, і якщо його брати нападом загине багато солдатів. Групу розвідників розстріляли фашисти, а солдат, що вижив, потрапляє до іншої розвідувальної групи, на чолі якої лейтенант Папанин...

Чорнильне серце
(Inkheart) [HDRip]

[США / 2008]

Мортімер батько дванадцятирічною Мегги працює реставратором старих книг. Він і його дочка під час читання книги вголос можуть оживити її героїв і переправити їх в наш світ. Колись через це пропала мама Мегги, і Мортімер досі сподівається на те що йому вдасться повернути улюблену дружину за допомогою потрібної книги, яку він шукає вже багато років...

Розвідка боєм
(Battle Force) [HDRip]

Військовий [США / 2011]

Група американських військових в 1942 році вирушає на небезпечне спецзавдання. Їм доводиться зіткнутися з важкими військовими умовами, в яких виконання покладеної на них місії ускладнюється. Але вони браві хлопці, і їм не страшні небезпеки і вороги, разом вони зможуть виконати найскладніші завдання...

Вейквуд / ліс, що Будить
(Wake Wood) [DVDRip]

Жахи [Великобританія, Ірландія / 2011]

Батьки втратили свою дочку, коли маленька дівчинка гуляла на дитячому майданчику. Її на смерть загриз безумний собака. Проте батькам була надана дивовижна можливість провести ще декілька днів зі своєю дочкою якщо їм вдасться пробратися в загадковий ліс, що будить, по назвою Вейквуд.

Бізнес заради любові
(Beauty & the Briefcase)

Комедія [США / 2010]

Лэйн молода журналістка, написавши статті про ділових чоловіків, бізнес і любов, вона посилає їх в редакцію журналу Cosmopolitan. Незабаром вона влаштовується на роботу в банк, і її стати і фото друкують в журналі Cosmopolitan. У банку вона знайомиться з колегою по роботі Сетом, який чинить їй її принтер, життя Лэйн налагоджується, але тут з нею трапляється несподівана подія..

Мрія по-італійськи
(Il grande sogno) [DVDRip]

Драма [Франція, Італія / 2009]

Творець протестантського руху в італійському університеті, красивий поліцейський, закохані в молоденьку студентку з впливової і багатої сім'ї. Їх історія любові розгортається на тлі світових подій, таких як вбивство американського президента Кенеді, війна у В'єтнамі і загибель Че Гевары..

Чужа [CAMRip]
Кримінал [Росія / 2010]

Дія фільму відбувається в Києві 90-х років. Чотири бійці повинні виконати важливе спецзавдання, привезти з Праги дівчину по прізвиську "Чужа". Дівчина доводиться молодшою сестрою, бандита Бабая, що знаходиться під слідством, якщо він надасть свідчення в суді, то багатьом важливим чиновникам припаде не солодко..

Наречена із заправки [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Софія працює на місцевій заправці, вона одна виховує свою дочку Дашу. Удвох їм доводиться нелегко жити у нашому сучасному світі, правда зустрічаються на їх шляху і добрі люди, які підтримують їх в скрутну хвилину. Чи зможуть вони усі здолати і набути щастя, ви дізнаєтеся, подивившись мелодраму "Наречена із заправки".

Любов з випробувальним терміном
Мелодрама [Росія / 2013]

Пасічник Павло овдовів кілька років тому, тепер він один виховує двоє діточок, яким бракує батьківської уваги. В результаті цього органи опіки вирішують забрати у Павла дітей і помістити їх в дитячий будинок. Щоб зберегти сім'ю він наважується на крайні заходи, давши оголошення в газету, що йому потрібна дружина, яка могла б піклуватися про його дітей.


reverse lookup