українською по-русски

Красень і чудовисько
Мелодрама [Росія / 2014]

Молода дівчина Варя живе в маленькому містечку з вітчимом і матір'ю, які частенько балуються вином. Щоб забезпечити їх і себе Варя працює з ранку до вечора без вихідних, ходить в тілогрійці і не дають себе в образу нікому, за це і багато що інше жителі містечка прозвали Варю "Чудовиськом&am p;quot;. Адже дитинство у Варі було щасливе, вона вчилася на одні п'ятірки, а її рідний папа просто обожнював дочку, але після його смерті все в її житті змінилося. Але Варя не нарікає на свою долю, а радіє кожному дню свого життя.

Хатня робітниця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

З невеликого провінційного містечка в столицю приїжджає молода дівчина. Вона хоче знайти перспективну роботу, і намагається влаштуватися економістом до бізнесмена, що володіє мережею квіткових магазинів. Але у неї нічого не виходить і їй доводиться тимчасово стати його хатньою робітницею. Незабаром вона закохується у свого боса, та і він небайдужий до симпатичної і працьовитої дівчини...

Любов приходить не одна [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Олег чоловік Ірини йде від неї до молодої дівчини Олени, із-за того що вона не може мати дітей. Але незабаром йому набридає нова пасія і він намагається повернутися назад до дружини, дізнавшись про це, Олена стрибає з вікна, навіть не підозрюючи, що вагітна. Але усе закінчується вдало, і батько Олени просить Олега не кидати його дочку, а Ірину не заважати їх щастю...

Мету бачу [DVDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Сім молодих випускниць снайперського училища головні герої військового фільму "Мету бачу". Їх випуск припав на початок Другої світової війни, і вони відразу ж були відправлені на фронт. Вони виявилися на передовий, вони і не уявляли собі, що їм так скоро доведеться брати в руки зброю і сміло вступити у бій з ворогом.

Останній загін [HDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Військова картина "Останній загін" переносить нас за часів Другої світової війни, де група радянських партизан протистоять добре підготовленому німецькому загону військових. Щоб знищити супротивника, на окуповану територію направляють спеціальну групу диверсантів, але майже усі вони гинуть. Тільки трьом з них, вдається вижити, і тепер уся надія радянських військ на цих людей, які повинні знищити фашистів.

Недоторка
Мелодрама [Росія / 2014]

Ганна познайомилася зі Свєтою в інституті, де вони разом вчилися на одному курсі. Ганна у всьому довіряла подрузі навіть не підозрюючи, що та заздрісна і підступна дівчина. Дізнавшись про те, що Ганна зустрічається з Мишей, вона вирішила розлучити закоханих, адже цей хлопець вже давно придивився самій Светке, правда він ніколи не звертав на неї уваги.

Трофеї війни
(Spoils of War) [DVDRip]

Військовий [США / 2009]

Німецькі шпигуни ведуть активну діяльність на території країн союзників, вони підривають їх економіку, поширюючи фальшиві гроші. Союзники впроваджують до фашистів групу розвідників, для виявлення і знищення партії фальшивок. Члени групи встають перед вибором знищити гроші або стати багатими за рахунок інших людей..

Стань мною [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2012]

Надія і Ема, близькі подруги, одна з них власниця ресторану залишеного їй батьком, а інша журналістка місцевої газети. Одного разу подруги вирішують поміняти місцями, оскільки кожною з них вже набридла своя робота. Надія робить запаморочливу кар'єру показавши себе професіоналом в журналістиці, а ось у Еми усе йде сторчака і вона запускає бізнес подруги...

Як же бути серцю 2 [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2010]

Анне довелося розлучитися зі своєю дочкою, віддавши її в іншу сім'ю. Не у силах пережити це горе Ганна від'їжджає з Москви у своє рідне містечко. Там живе її батько і колишній полюблений Анатолій. Він хоче одружуватися на Анне і робить їй пропозицію, але вона нічого не хоче міняти у своєму житті, усі її думки про дочку, що залишилася в Москві..

Блондинка з голими грудьми
(La blonde aux seins nus) [DVDRip]

Мелодрама [Lйgende Films; Canal / Францію / 2010]

У одному відомому французькому музеї на виставку привезли знамениту картину під назвою "Блондинка з голими грудьми". Тоді двоє хлопців з вулиць отримали завдання від дивного типу вкрасти цей витвір мистецтва. Але коли брати побачили робітницю музею, то обоє в неї закохалися. Тепер перед ними стоїть дилема: або виконати роботу, або подружитися з милою дівчиною.


reverse lookup