українською по-русски

Дочекатися любові
Мелодрама [Росія / 2014]

Коли бабуся Али померла, її далека родичка вирішила одружувати на ній свого сина Колю, щоб їм дісталася хороша квартира і своя справа. Але Аліні більше подобається Вова брат її подруги, який по-справжньому любить дівчину. Але коли вона зустрічає Гліба, то розуміє, що він саме та людина, з якою вона хоче провести усе своє життя.

Ліки для бабусі [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Софія вчиться в московському університеті на філолога, вона скромна і соромлива, і увесь свій час проводить за книжками. Одного разу в Соню закохується молодий підприємець Євгеній, вона навіть не припускала що такий хлопець як він може звернути на неї увагу. Дізнавшись про це, колишня дівчина Євгенія, всіляко намагається розлучити коханих...

Вічна казка [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Юлія молода жінка працююча співачкою в одному з міських ресторанів. Вона вже багато років страждає від своєї фобії, у Юлії боязнь темряви. Вона чесна і порядна жінка, яка сподівається, що і їй коли-небудь в житті посміхнеться удача.

Фродя [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Сільська жінка Фродя була багато років тому, була закохана в Павла, який з ревнощів кинув її і переїхав жити в місто. Фродя любила тільки його одного, тому не віддала свого серця іншому чоловікові. І ось одного разу Павло приїхав погостювати до своєї матері з трьома діточками, які ще не бачили свою бабусю...

Останній загін [HDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Військова картина "Останній загін" переносить нас за часів Другої світової війни, де група радянських партизан протистоять добре підготовленому німецькому загону військових. Щоб знищити супротивника, на окуповану територію направляють спеціальну групу диверсантів, але майже усі вони гинуть. Тільки трьом з них, вдається вижити, і тепер уся надія радянських військ на цих людей, які повинні знищити фашистів.

З двома дівчатами
(Iddarammayilatho) [HDRip]

Мелодрама [Індія / 2013]

Індійська дівчина Аканша відправилася на навчання в іспанський університет. У кімнаті гуртожитку вона знайшла щоденник дівчини, яка жила тут до неї. У ній дівчина описувала свою історію любові з хлопцем на ім'я Санджу. Незабаром Аканша познайомилася з Санджу, він виявився одним із студентів університету.

Краще літо нашого життя [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2012]

Марія розлучилася зі своїм коханим і поїхала в Москву, де влаштувалася працювати на телебачення. Її дочці нещодавно виповнилося lдвенадцать, але сама Марія, все ніяк не може влаштувати особисте життя. Одного разу під час зйомок передачі про пожежників вона знайомиться з одним з них на ім'я Павло, який і виявляється чоловіком її мрії...

Полин - трава окаянна [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2010]

Телеграфістка Люба Кружкина - головна героїня фільму - живе в селі. У неї є син і їй вже не мало років - за сорок. Усі любовні переживання далеко позаду і у неї одна єдина мета - дати крок в доросле життя своєму синові, але несподівано з'являється він..

Поки живу, люблю [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Віка молода дівчина нещодавно закінчила з відмінність навчання в московському університеті. Скоро весілля Вікі він заручена молодою людиною з багатої сім'ї. Але напередодні весілля її жених повідомляє її, що закоханий в її подругу, і одружуватися на ній. Віка повертається в рідне містечко, де у неї залишилася рідна домівка, там вона дізнається, що чекає дитини, але вона вирішує не сумувати а почати життя наново.

Генеральська невістка [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Ірина скоро вийде заміж за сина генерала, який живе зі своїми батьками. Та і на роботі у Ірини все складається відмінно, професор Федоров влаштував її у власну приватну клініку. Але незабаром Ірина розуміє, що головна в сім'ї мати її чоловіка, і вона не дасть їй жити щасливо, постійно нагадуючи невістці про те, яка честь зроблена їй...


reverse lookup