українською по-русски

Схід Перемоги. Курська буря [SATRip]
Документальний [Росія / 2013]

Документальна стрічка про битву під Шматком, яка називається "Курська дуга", 5 липня 2013 року виконалося ровно70 років з цієї події. Ця стрічка грунтована на оповіданнях учасників цієї битви. Також у фільмі розбирають історичні факти про цю вирішальну подію в результаті Другої світової війни...

Пожирачі
(Eaters) [HDRip]

Жахи [Італія / 2010]

У недалекому майбутньому на нашу планету обрушиться страшний вірус, який змусить людей мутувати в страшні істоти, що нагадують зомбі. Колишніми залишаться лише кілька представників людства, які відчайдушно змагатимуться за своє життя, що буде зробити дуже непросто.

Дорого з жовтої цегли
(YellowBrickRoad) [DVDRip]

Жахи [США / 2010]

У середині минулого століття за однією з легенд трапилося незрозуміле подія в дивному лісі. У наш час експедицію молодих вчених вирушило досліджувати те пригода, в результаті якого мешканці невеликого селища покинули свої будинки і відправилися по гарантовану погибель.Що ж тоді сталося?

Отрута
(Toxic) [DVDRip]

Трилер [США / 2008]

У звичайному американському нічному клубі усе йшло своєю чергою. Бармени розливали випивку, стриптизершы вражали своїми танцями відвідувачів, а власник отримував гроші. Але усе перекинулося з ніг на голову коли в це місце заглянув безумний психопат-вбивця, що втік з-під варти.

Коли цвіте бузок [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2010]

Молода дівчина самостійно виховує сина. До того ж на її плечах літня мати. І усі вони живуть в невеликій квартирці. Природно, героїні доводиться багато працювати, щоб забезпечити сім'ю. Особисте життя при цьому відходить на другий план. Але подруга матері-одинака служить домробітницею в багатій сім'ї. І вона знайомить героїню фільму з цікавою молодою людиною.

Шлях на Прометеєві
(Journey to Promethea) [HDRip]

Фентезі [США / 2010]

Магнус син проводиря одного з народів тих, що населяли колись давно нашу землю, і полоненого темним королем Лепачем. Його військо настільки сильно і невразливо, що ще ніхто не зміг його перемогти. Магнус повинен звільнити свій народ і відвести його в країну Прометеєві. Одного дня Магнус зустрічає в лісі принцесу Арію, яка дарує йому чарівний меч, що належав війну Дрейдену, що прославилося своєю хоробрістю і силою..

Губка Боб проти Громадини
(SpongeBob vs. the Big One) [DVDRip]

Мультфільм [США / 2009]

Губка Боб і його приятелі повинні покинути свої будиночки, оскільки на них насувається хвиля вбивця. Щоб Бобу повернуться додому, йому необхідно навчиться серфінгу. На шляху до острова Біб зустрічає Джека Лагуну професійного серфінгіста, і набивається до нього в учні..

Слід тигра [SATRip]
Кримінал [Росія / 2014]

Селище, де живе єгер Павло знаходиться в Примор'ї на самому краю тайги. Одного разу на його ділянці відбувається звірство здійснене браконьєрами, убиті два тигри. Цього ж дня поліція на дорозі зупинила джип, в якому знаходилися браконьєри, в ході перестрілки вони загинули, а у багажнику машини поліцейські знайшли убитих тигрів. Але на цьому історія не кінчається, Павлу належить знайти того, хто допомагає браконьєрам вбивати тигрів і з легкістю орієнтуватися в глухій тайзі.

Скуби-Ду: Франкен-монстр
(Scooby-Doo! Frankencreepy) [HDRip]

Мультфільм [США / 2014]

Скуби-Ду і його друзі вирішують на якийсь час сховатися від своїх ворогів - бандитів і шахраїв, яких вони викрили за минулі роки. Вони сідають у свій фургон і вирушають в Пенсильванію, де зупиняються на нічліг в старовинному замку. З настанням темряви в замку починають твориться дивні речі і друзі розуміють, що потрапили в особняк з привидами.

П'ять друзів 3
(Funf Freunde 3) [HDRip]

Сімейний [Німеччина / 2014]

П'ять хлоп'ят з села, куди їх відправили на літні канікули до родичів стали друзями. Тому коли настали нові канікули, вони знову зібралися разом, щоб весело їх провести. Тимми запропонував своїм друзям узяти човен і відправиться на острів, де за легендою недалеко від нього затонув корабель із скарбами.


reverse lookup