українською по-русски

Хатня робітниця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

З невеликого провінційного містечка в столицю приїжджає молода дівчина. Вона хоче знайти перспективну роботу, і намагається влаштуватися економістом до бізнесмена, що володіє мережею квіткових магазинів. Але у неї нічого не виходить і їй доводиться тимчасово стати його хатньою робітницею. Незабаром вона закохується у свого боса, та і він небайдужий до симпатичної і працьовитої дівчини...

Поцілуй долі [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Віра думає, що її чоловік Костянтин їй зраджує зі своєю співробітницею Катериною, навіть в чергове відрядження Він їде зі своєю новою коханою. Якось в один дощовитий вечір Віра забрідає в кафе, де зустрічає молодого офіціанта Антона. Вони закохуються один в одного, але за два тижні повертається Костянтин і все ускладнюється...

Без права на помилку: Операція " Місто" [DVDRip]
Військовий [Росія / 2011]

Перед самим закінченням війни наші війська оточили місто, в якому був важливий німецький штаб. Але від свого розвідника вони дізналися, що місто заміноване, і якщо його брати нападом загине багато солдатів. Групу розвідників розстріляли фашисти, а солдат, що вижив, потрапляє до іншої розвідувальної групи, на чолі якої лейтенант Папанин...

Чоловік щасливої жінки
Мелодрама [Росія / 2014]

Олександру нещодавно виповнилося сорок років, він вважає себе щасливим чоловіком, адже у нього є улюблена робота і красива дружина. Одного разу увечері його дружина приходить додому з букетом розкішних троянд, а наступного дня він знаходить в кімнаті записку, де вона повідомляє, що деякий час повинна пожити у мами. Його шеф, дізнавшись про сімейне нещастя Олександра, просить проводити після праці до будинку, одну з їх співробітниць, це повинен був зробити він сам, але із-за невідкладної справи, він перекладає цей обов'язок на Олександра.

Там, де є щастя для мене [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Надія керує великою фірмою, а удома її чекає чоловік Сергій, який завжди зайнятий листуванням по стільниковому телефону з кимось. Дочка Настя теж живе своїм життям, і намагається уникати спілкування з матір'ю. Тому Надія вже давно забула про сімейне щастя, про яке вона мріяла в молодості...

Hot Wheels : Початок пригод
(Hot Wheels: The Origins of Awesome) [HDRip]

Мультфільм [США / 2014]

Дія мультфільму "Хот Вилс : Початок пригод" відбувається в містечку, де живуть люди уповільненої дії. Гейдж, Уайетт, Брэндон і Рэтт відрізняються від інших, вони люблять перегони на спеціальних машинах і велика швидкість для них справжнє задоволення. Їх знайомий механік створює для них чудові машини перегонів, і хлопці вирушають підкорювати траси перегонів, ставши командою гонщиків під назвою Хот Вилс.

Ріта [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2010]

Двоє вже немолодих людей полюбили один одного, але усі ніяк не можуть признатися собі в цьому. Їм треба об'єднати свої долі і стати щасливими, але вони чогось бояться і не можуть переступити через цей бар'єр..

Міст
(Die Brucke) [DVDRip]

Військовий [Німеччина, Herold Productions / 2010]

У квітні 1945-го року німецька армія була практично розгромлена. Червона Армія наступала на Берлін, а війська союзників зачищали маленькі села. У одній з таких за наказом Рейху влаштувалися шестеро німецьких підлітків, які триматимуть міст через річку доки вистачить сил, до останньої краплі крові.

Пізні квіти [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Віра любить свого чоловіка, адже вони вже з ним разом прожили майже п'ять років і у них росте дочка, а він, незважаючи на це йде до іншої жінки, кинувши свою дружину і дитину. Після цього Віра впадає в депресію, але знайомство з льотчиком Сергієм повністю міняє її життя. Він справжній джентльмен, який з ніжністю відноситься до Віри і її дочки.

Будинок сплячих красунь [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

На околиці великого міста стоїть старовинний будинок, якому вже більше ста років. У особняку збереглися навіть старовинні меблі і предмети антикваріату, завдяки дбайливому відношенню до них. Тут живуть три жінки і молоденька дівчина - Марина. Вона, як і усі дівчата хоче зустріти принца на білому коні, але бабусі упевнені, що справжній чоловік у наш час це велика рідкість. Марина вважає інакше і хоче довести бабусям, що ще є чоловіки виховані і надійні, як справжні принци.


reverse lookup