українською по-русски

Людина листопада
(The November Man) [CAMRip]

Бойовик [США / 2014]

Головний герой бойовика "Людина листопада" колись працювала в ЦРУ, а тепер знаходиться на заслуженій пенсії. Але на прохання розвідувального центру береться за одно заплутану справу і опиняється в центрі міжнародної змови. Йому доводиться втрутитися в політику країн Східної Європи, щоб розгадати таємниці незліченого гравця, який не дотримується правила гри.

Змішані
(Blended)

Комедія [США / 2014]

Знамениті американські актори Адам Сэндлер і Дрю Бэрримо в комедії року під назвою "Змішані". Вони познайомилися на сімейному курорті, після спілкування один з одним вони зрозуміли, що мають бути разом. Але як пояснити це своїм дітям, які не бажають, щоб мати мачуху або вітчима, їх це абсолютно не потроює. Екзотичний курорт, де герой Адама Сэндлера примудриться прокотитися на страусові, я думаю, це варто подивитися.

Алсу. "Я - не принцеса" [SATRip]
Документальний [Росія / 2013]

Автобіографічна стрічка про молоду співачку Алсу, яка в шістнадцять років потрапила на друге місце в Євробаченні. Після цього вона стала дуже популярною, і регулярно виступала з концертами по всій країні. Але в 23 роки Алсу вийшла заміж і заради своєї сім'ї залишила кар'єру естрадної співачки...

Еволюція Борна
(The Bourne Legacy) [TS]

Бойовик [США / ]

Починається справжня шпигунська гра, в яку вступають два агенти, Джейсон Борн і майстер своєї справи Аарон Кросс. Вони обоє професіонали, і виконують завдання чітко і швидко. Але вони люди і можуть помилитися у будь-який момент, так і трапляється цього разу один з них робить помилку, яка призводить до безповоротних наслідків...

Тачки
(Cars) [HDRip]

Мультфільм [США / ]

Автомобіль Блискавка Маккуин вважає себе кращою гоночною машиною і звик в усіх перегонах бути першим. Одного разу по дорозі на чергову гонку, він збивається з шляху і потрапляє в містечко Радиатор-Спрингс. Тут він знайомиться з незвичайними машинами, які допомагають йому поглянути на світ іншими очима...

Дванадцятирічний Шерлок Холмс [SATRip]
Детектив [Україна / 2011]

Дванадцятирічний Богдан живе зі своїм батьком і мачухою у великому будинку. У хлопчика є усе адже його папа процвітаючий бізнесмен, і купує Богдана усе, чого він тільки побажає. Але хлопчикові бракує батьківської уваги і він дуже нещасний, його єдиний друг такса по кличці Ватсон. Правда є ще учитильница Людмила, яка учить Богдана вдома, вона відноситься до нього як рідному синові і йому це подобається...

Смертельна гонка 2: Франкенштейн живий
(Death Race 2) [HDRip]

Бойовик [ЮАР / 2010]

В найближчому майбутньому економіка однієї з найбільших держав розвалиться остаточно. Тоді в США почнуться нескінченні злочини і сплески агресивного насильства зможуть стримати тільки приватні в'язниці. У одно з таких закладів потрапив герой фільму, який зможе вижити, якщо виграє смертельну гонку зі своїми сусідами по камері, яку транслюватимуть на усю країну.

Корпоратив
Комедія [Росія / 2014]

Ігор працює головним менеджером в салоні з продажу меблів. Після корпоративної вечірки він приходить в жах від стану салону. Співробітники запевняють Ігоря, що коли вони йшли додому, все було у повному порядку. Ігор розуміє, що за все доведеться відповідати тільки йому, тому вирішує провести власне розслідування, щоб і знайти винних в цьому інциденті.

Будинок сплячих красунь [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

На околиці великого міста стоїть старовинний будинок, якому вже більше ста років. У особняку збереглися навіть старовинні меблі і предмети антикваріату, завдяки дбайливому відношенню до них. Тут живуть три жінки і молоденька дівчина - Марина. Вона, як і усі дівчата хоче зустріти принца на білому коні, але бабусі упевнені, що справжній чоловік у наш час це велика рідкість. Марина вважає інакше і хоче довести бабусям, що ще є чоловіки виховані і надійні, як справжні принци.

Чарівне застосування
(Zapped)

[США / 2014]

Зої Стивенс шістнадцять років вона добре танцює і вчиться на одні п'ятірки. Їй разом зі своєю сім'єю доводиться переїхати в інше місто, там Зої йде в нову школу, вона насилу усвідомлює, що такі зміни сталися в її житті. У неї тепер є отчим, три звідні брати і їх собака, який абсолютно не слухається Зої. Одного разу з її смартфоном починають відбуватися дивні речі, після чого вона з оптимізмом починає дивитися на життя в нових умовах.


reverse lookup