українською по-русски

Зворотний квиток [SATRip]
Мелодрама [Росія / ]

Марія провела довгі шість років у в'язниці, за вчинений їй злочин. Тепер виявившись знову на волі, вона повертається у своє рідне місто, де живуть ті, хто їй дорогий. Але Марія розуміє, що життя налагодити буде не так-то просто, адже відношення до неї людей змінилося після того що вона вчинило...

Хазяйка великого міста
Мелодрама [Росія / 2013]

Зоя щаслива дівчина із забезпеченої сім'ї, яка скоро стане однією із студенток педагогічного інституту. Але несподівано помирає батько дівчини, а мачуха за допомогою хитрості відбирає у неї квартиру. Та ще до усього іншого Зою відраховують з інституту і вона втрачає кімнату в гуртожитку. Вона опиняється в абсолютно безвихідній ситуації, не знаючи що зробити.

Автострада
(Motorway) [HDRip]

Бойовик [Гонконг / ]

Молодий поліцейський любить ганяти по автостраді за злочинцями і бандитами, на своїй шикарній машині. Другий його напарник літній поліцейський, який скоро вийде на пенсію. Їм двом, належить упіймати небезпечного злочинця, який втік з в'язниці строгого режиму за допомогою свого старого приятеля...

Друге життя Федора Строгова [SATRip]
Кримінал [Росія / 2010]

Укладений Федір, дізнавшись, що його дружина збирається заміж за іншого, збігає з в'язниці, але трохи не гине в дрімучому лісі. Його напівживого знаходять місцеві жителі, і виходжують його, особливо піклується про нього Поліна наречена місцевого дільничного. Незабаром Федір теж закохується в Поліну, але дільничний отримує фото збіглого зека і дізнається в нім Федора..

Чужа війна
(The Soldier - Unter falscher Flagge) [DVDRip]

Військовий [Росія / 2014]

У 1970 році у В'єтнамі сталася громадянська війна, СРСР таємно від усіх направляє туди загін військових. Один з них офіцер ГРУ Павло Молчанов - він і його товариші брали активну участь у військових операціях на території В'єтнаму. "Чужа війна" - фільм про солдатів покликаних звіюй країною битися на чужій території.

Червона троянда Нормандії
(Red Rose of Normandy) [HDRip]

Військовий [США / 2011]

Головний герой німецький офіцер Мюллер, який пройшов усю Другу світову війну. Після декількох років, проведений у боях з радянськими військами, Мюллер був спрямований в Нормандію. Там він зустрів своє перше кохання медсестру Клавдію, а через тиждень вони разом з нею опинилися в епіцентрі бою, що стався в результаті вторгнення союзників...

Дракони: Гонки безстрашних. Початок
(Dragons: Dawn of the Dragon Racers) [HDRip]

Мультфільм [США / 2014]

Иккинг і його друзі живуть на острові Йолопа, їх батьки вікінги займаються землеробством і розведенням овець. Одного разу батько Иккинга і інші вікінги відправилися рубати на інший острів заготовлювати деревину для нових кораблів. В цей час місцеві хлоп'ята придумали собі нову розвагу - перегони на драконах. Иккинг запропонував їм потроїти змагання, але спершу вони повинні зібрати овець, що розбіглися по усьому острову.

Селюк [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Лида живе зі своєю мамою в невеликому селі, вона хоче стати стюардесою, але для цього їй треба їхати в столицю. З батьком Лида бачилася всього раз в житті, він подарував їй срібні сережки і сказав, що після закінчення школи вона може приїхати жити до нього. До цього часу мама Лиды вийшла заміж і дівчина відправилася в столицю до батька, він прийняв її з радістю у свою сім'ю на відміну від його дружини і дочок, які не мають наміру визнавати селюка своєю родичкою.

Шлях до серця чоловіка
Мелодрама [Росія / 2013]

Ганна дівчина з невеликому селу, якому вдалося вирватися з неї в Москву у пошуках кращого життя. Тут вона зустріла і полюбила освіченого, багатого чоловіка, егоїстичну людину того, що живе тільки для себе. Але Ганна сподівалася, що життя з коханою людиною в розкішній квартирі і розпещеному грошима суспільстві принесе їй щастя.

Підміна
(Switch) [TS]

Бойовик [Китай / 2013]

Агент розвідки китайського уряду вирушає на пошуки древнього сувою. Також за цією реліквією полюють британські найманці і японська мафія. Агентові належить обійти своїх конкурентів, щоб добути священну реліквію і повернути її на місце...


reverse lookup