українською по-русски

Я чекатиму тебе завжди [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Багато хто вважає, що любов прекрасне почуття особливо закохані один в одного чоловік і жінка. Але ті люди кому не таланить в любові, і хто ніяк не може знайти другу половину, так не думають. Вони хочуть зустріти і полюбити саме ту людину, з якою вони будуть щасливі усе своє життя.

Виклик
(Defiance) [DVDRip]

Військовий [США / 2008]

Картина оповідає про трьох братів (Крейг, Шрайбер і Белл), які за національністю були євреї і жили в окупованій нацистами Польщі. Проте втекли в ліси Білорусії, де наткнулися на російський визволителів і почали воювати з ними. Фільм заснований на книзі Нехамы Тека "Опір: партизани Бельские".

Стрілець 2. Право на смерть [SATRip]
Бойовик [Росія / 2014]

У одному містечку, розташованому в Середній Азії вбивають молодого хлопця того, що заступився за свою сестру Мадину. Її батько Абдула хоче навести порядок в містечку і знищити бандитське угрупування, але вони так залякали місцевих жителів, що усі йому відмовляють в допомозі. Тоді він їде в Москву, там він знайомиться з Андрієм Макаровим співробітником спецслужб що знаходиться у відставці. Він погоджується допомогти убитому горем батьку і вирушає разом з ним, для нього не існує складних завдань, адже він професіонал .

Заради тебе
Мелодрама [Росія / 2013]

У невеликому містечку недалеко від Москви живе зі своєю тіткою дівчина Даша, яка в ранньому дитинстві позбавила своїх батьків. Вони росла дуже самостійно і навчилася всьому, що треба майбутній хазяйці. Усі говорять, що у Даши золоті руки, тому рідні і друзі її люблять і цінують. Одного разу на вокзалі Даша зустрічає хлопчину Валеру і закохується в нього, навіть не підозрюючи, що він звичайний шахрай...

Леді проти Рикки Бела
(Ladies vs Ricky Bahl) [HDRip]

Мелодрама [Індія / 2011]

Ну що за хлопець цей Рикки Білий, заманює в мережі заможних дівчат, які заради нього готові на все. Таким чином, Рикки обдурив же немало жінок, і тепер купається в розкоші і благополуччі. Але ось одного разу він зустрічає таку дівчину, яка йому просто не по зубах, і йому залишається одно любиться в неї по вуха...

Мету бачу [DVDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Сім молодих випускниць снайперського училища головні герої військового фільму "Мету бачу". Їх випуск припав на початок Другої світової війни, і вони відразу ж були відправлені на фронт. Вони виявилися на передовий, вони і не уявляли собі, що їм так скоро доведеться брати в руки зброю і сміло вступити у бій з ворогом.

Хазяйка великого міста
Мелодрама [Росія / 2013]

Зоя щаслива дівчина із забезпеченої сім'ї, яка скоро стане однією із студенток педагогічного інституту. Але несподівано помирає батько дівчини, а мачуха за допомогою хитрості відбирає у неї квартиру. Та ще до усього іншого Зою відраховують з інституту і вона втрачає кімнату в гуртожитку. Вона опиняється в абсолютно безвихідній ситуації, не знаючи що зробити.

З чистого аркуша
Мелодрама [Росія / 2013]

Ганна продавець універмагу того, що знаходиться в провінційному містечку, вона задоволена своїм життям і не сподівається на краще. У старших класах Ганна була закохана у свого однокласника Антона, але після закінчення школи він покинув їх місто в гонитві за великими грошима. І ось тепер він знову з'явився тут, І Ганна згадала про свої почуття до нього.

Любов як нещасний випадок [SATRip]
Мелодрама [Росія / ]

Головна героїня нещодавно закінчила медичний інститут вибравши професію хірурга. Під час відпустки вона їде зі своїм коханим в невелике село, де він повинен стажуватися. Тут їй доводиться приймати пологи у дружини лісника, які живуть в дрімучій тайзі далеко від населеного центру...

Дочекатися любові
Мелодрама [Росія / 2014]

Коли бабуся Али померла, її далека родичка вирішила одружувати на ній свого сина Колю, щоб їм дісталася хороша квартира і своя справа. Але Аліні більше подобається Вова брат її подруги, який по-справжньому любить дівчину. Але коли вона зустрічає Гліба, то розуміє, що він саме та людина, з якою вона хоче провести усе своє життя.


reverse lookup