українською по-русски

Хатня робітниця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

З невеликого провінційного містечка в столицю приїжджає молода дівчина. Вона хоче знайти перспективну роботу, і намагається влаштуватися економістом до бізнесмена, що володіє мережею квіткових магазинів. Але у неї нічого не виходить і їй доводиться тимчасово стати його хатньою робітницею. Незабаром вона закохується у свого боса, та і він небайдужий до симпатичної і працьовитої дівчини...

Страшна красуня [SATRip]
Мелодрама [Росія / ]

Ліза красива дівчина і вона вважає, що краса це не шлях до успіху. Тому Ліза намагається замаскувати свою красу, і перетворюється на звичайну незграбну дівчину. Після цього їй починає крупно везти, він знаходить роботу, про яку завжди мріяла, нових друзів і любов усього свого життя...

Чоловік щасливої жінки
Мелодрама [Росія / 2014]

Олександру нещодавно виповнилося сорок років, він вважає себе щасливим чоловіком, адже у нього є улюблена робота і красива дружина. Одного разу увечері його дружина приходить додому з букетом розкішних троянд, а наступного дня він знаходить в кімнаті записку, де вона повідомляє, що деякий час повинна пожити у мами. Його шеф, дізнавшись про сімейне нещастя Олександра, просить проводити після праці до будинку, одну з їх співробітниць, це повинен був зробити він сам, але із-за невідкладної справи, він перекладає цей обов'язок на Олександра.

Папа для Софії [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Варя вже зневірилася знайти чоловіка своєї мрії, щоб жити щасливим сімейним життям. Її подруги вже влаштували своє особисте життя, а її вони вважають сірою мишкою, на яку ніхто з чоловіків не звертає уваги. Одного разу Варя зустрічає Ігоря, молодого москвича того, що приїхав в їх фірму, для перевірки бухгалтерських звітів. Варя закохується в нього з першого погляду, а він пропонує їй зайти до нього у гості, коли вона буде в Москві у справах фірми.

Мету бачу [DVDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Сім молодих випускниць снайперського училища головні герої військового фільму "Мету бачу". Їх випуск припав на початок Другої світової війни, і вони відразу ж були відправлені на фронт. Вони виявилися на передовий, вони і не уявляли собі, що їм так скоро доведеться брати в руки зброю і сміло вступити у бій з ворогом.

Підміна в одну мить [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Олена працювала в школі вчителькою фізкультури, там вона і зустріла свого майбутнього чоловіка Сергія. Незабаром після цього вони одружилися, і зажили щасливо чекаючи появи свого малюка. Але сталося нещастя з Сергієм, вона на роботі намагався розняти бійку між робітниками і отримав серйозну травму.

Я чекатиму тебе завжди [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Багато хто вважає, що любов прекрасне почуття особливо закохані один в одного чоловік і жінка. Але ті люди кому не таланить в любові, і хто ніяк не може знайти другу половину, так не думають. Вони хочуть зустріти і полюбити саме ту людину, з якою вони будуть щасливі усе своє життя.

Старе ружьСС [DVDRip]
Військовий [Росія / 2014]

На дворі 1941 рік, Петро працює учителем в одній з сільських шкіл, його не цікавить політика, і він не має наміру вступати в дебати з владою. Незабаром село займають фашисти, усім жителям вони веліли здати зброю і боєприпаси. Через деякий час в сім'ї Петра трапляється нещасний випадок, який змушує викладача математики узяти в руки рушницю, і почати боротьбу проти окупантів. "Старе ружьСС" військовий фільм про долі простих людей, що билися з фашистами власними силами.

Лісове озеро [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2012]

Антоніна живе в мальовничому селі розташованою на березі гірського озера. Її чоловік Микола йде від неї до молодої красуні, що живе в столиці. Одного разу Антоніна зустрічає на березі озера хазяїна стайні після розмови один з одним вони починають зустрічатися знову і знову і врешті-решт розуміють що люблять...

Я, я і тільки я
(I, Me Aur Main) [DVDRip]

Мелодрама [Індія / 2013]

Ишана усе його дитинство і юність опікала мама, а тепер цей обов'язок перейшов до його старшої сестри. Він музичний продюсер, що живе в Мумбай зі своє дівчиною Анушкой. Ишан вже давно повинен був зробити їй пропозицію, але все відкладає це, тому дівчина не витримує і виставляє його на вулицю. Дізнавшись про це, до Ишану приїжджає мама, адже вона не може залишити сина в такий складний життєвий період.


reverse lookup