українською по-русски

Мету бачу [DVDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Сім молодих випускниць снайперського училища головні герої військового фільму "Мету бачу". Їх випуск припав на початок Другої світової війни, і вони відразу ж були відправлені на фронт. Вони виявилися на передовий, вони і не уявляли собі, що їм так скоро доведеться брати в руки зброю і сміло вступити у бій з ворогом.

Хазяйка великого міста
Мелодрама [Росія / 2013]

Зоя щаслива дівчина із забезпеченої сім'ї, яка скоро стане однією із студенток педагогічного інституту. Але несподівано помирає батько дівчини, а мачуха за допомогою хитрості відбирає у неї квартиру. Та ще до усього іншого Зою відраховують з інституту і вона втрачає кімнату в гуртожитку. Вона опиняється в абсолютно безвихідній ситуації, не знаючи що зробити.

Ніжність
(La delicatesse) [DVDRip]

Мелодрама [Франція / 2011]

Наталі на вечірці в офісі жартома цілує свого колегу Маркуса. А він після цього поцілунку закохується в Наталі, і намагається завоювати її серце. Але Наталі абсолютно байдужий Маркус, вона не переживає до нього ніяких почуттів. Але Маркус не відступає адже Наталі саме та дівчина, про яку він мріяв усе своє життя...

Якби я була цариця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Коли батьки трьох сестер померли, старшій з них Тамарі довелося піклуватися про молодші сестри. Тамара не вийшла заміж, а тепер, коли сестри виросли, вона стала мріяти про власний будинок. Віка хоче вийти заміж за багатого чоловіка щоб ні чого не потребувати. А молодша Соня ще навіть не знає, що її чекає попереду...

Пізні квіти [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Віра любить свого чоловіка, адже вони вже з ним разом прожили майже п'ять років і у них росте дочка, а він, незважаючи на це йде до іншої жінки, кинувши свою дружину і дитину. Після цього Віра впадає в депресію, але знайомство з льотчиком Сергієм повністю міняє її життя. Він справжній джентльмен, який з ніжністю відноситься до Віри і її дочки.

Останній загін [HDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Військова картина "Останній загін" переносить нас за часів Другої світової війни, де група радянських партизан протистоять добре підготовленому німецькому загону військових. Щоб знищити супротивника, на окуповану територію направляють спеціальну групу диверсантів, але майже усі вони гинуть. Тільки трьом з них, вдається вижити, і тепер уся надія радянських військ на цих людей, які повинні знищити фашистів.

Причал любові і надії [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Люба працює медсестрою вже більше двадцяти років її дочка студентка одного з московських внз, а чоловік вже давно не має до неї ніяких почуттів. Тому увесь свій час любима присвячує роботі, аи одного разу повернувшись, додому раніше звичайного вона застає чоловіка в обіймах іншої жінки. Люба йде з будинку, давня подруга влаштовує її працювати в санаторій що знаходиться недалеко від Москви.

Історія Габриэль Дуглас
(The Gabby Douglas Story)

Мелодрама [США / 2014]

"Історія Габриэль Дуглас" - автобіографічна стрічка про спортсменку "Габби" Дуглас, яка усе своє життя йшла до певної мети. Габби хотіла перемогти на майбутній Олімпіаді, тому вона старанно тренувалася і стала однією з кращих гімнасток серед своїх суперниць. Завдяки власній силі волі і завзятості гімнастка Габриэль Дуглас вона стала двократною олімпійською чемпіонкою.

Поки живу, люблю [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Віка молода дівчина нещодавно закінчила з відмінність навчання в московському університеті. Скоро весілля Вікі він заручена молодою людиною з багатої сім'ї. Але напередодні весілля її жених повідомляє її, що закоханий в її подругу, і одружуватися на ній. Віка повертається в рідне містечко, де у неї залишилася рідна домівка, там вона дізнається, що чекає дитини, але вона вирішує не сумувати а почати життя наново.

Останній бій [SATRip]
Військовий [Росія / 2013]

Пройшли чотири важкі і страшні роки війни, і ось радянські солдати вже у стін Берліна. Тепер їх чекає останній бій, боєць Ведемеев нещодавно виписався з госпіталю, щоб знову захищати свою батьківщину. Ведемеев б'ється за свою сім'ю і Батьківщину, це-то за що він готовий навіть померти в цьому останньому бою...


reverse lookup