українською по-русски

Одна мільярдна доля
(Parts Per Billion) [HDRip]

Фантастика [США / 2014]

Ганна і Эрик зустрілися і полюбили один одного зовсім нещодавно, Енді і Естер прожили разом довге і щасливе життя, а Миа і Лен днями зіграли весілля. Усі вони наїдяться, що завтрашній день буде наповнений щастям і надіями на світле майбутнє. Але через військові дії на Близькому Сході завтрашній день може принести смерть усьому живому на Землі, в хід було пущено бактеріологічну зброю і хмару отруйного газу вже накрило частину Європи.

Педаль до упору
(Borning) [DVDRip]

Комедія [Норвегія / 2014]

Рой живе тільки одним - перегонами, він любить розвивати скажену швидкість на трасі і здобувати перемогу. Зараз він зайнятий підготовкою до важливого змагання, але його колишня дружина, якраз в цей час привозить до нього дочку-підлітка, щоб він за нею приглядывал. Із-за з'ясування стосунків зі своєю дочкою йому не вдається виграти заїзд, але у нього ще є шанс перемогти в гонці Північний Мис.

Гра на висоті
(When the Game Stands Tall) [HDRip]

Драма [США / 2014]

"Гра на висоті" це фільм про Американський футбол, який такий популярний в цій країні. Футбольного тренера призначають в шкільну команду, яка ще жодного разу не вигравала матч. Тоді він вирішує, що треба серйозно взятися за цю справу і почати посилені тренування, щоб добитися успіху і привести свою команду до довгожданої перемоги.

Братерство клинків
(Xiu Chun Dao)

Бойовик [Китай / 2014]

Дія бойовика "Братерство клинків" розгортається за часів династії Хв. Три друзі що перебувають на службі у імператора вирушають на пошуки збіглого політика Вэй Чжунсяня. Їм вдається його упіймати і повернути в палац на суд імператора, але полонений розповідає їм справжню історію своєї втечі, після чого вони починають розуміти, що виявилися замішаними в темній змові.

Одна зустріч
(Une rencontre) [DVDRip]

Драма [Франція / 2014]

Головний герой Пьер - одружений чоловік, у якого є діти і він вважає свій брак ідеальним. Але одного разу в потягу він знайомиться з Эльзой, і шалено закохується в неї. Эльза теж у шлюбі, тому вона не хоче заподіювати біль своїй сім'ї, хоча Пьер їй теж дуже дорогий. Але все таки закохані вирішують розлучитися, адже так буде кращий для них і їх близьких.

Дикі серця
(Our Wild Hearts)

Сімейний [США / 2013]

Уиллоу нещодавно виконалося шістнадцять, за усі ці роки мама жодного разу не заговорила з нею про її батька. Дівчині дуже хочеться упізнати його ближче, випадково вона знаходить в кімнаті матері його фото і вирушає в гори, де він зараз живе. Уиллоу потрапляє на ранчо в атмосферу ковбоїв, які займаються своєю улюбленою справою - розведенням коней.

Що залишився в живих
(Survivor) [HDRip]

Фантастика [США / 2014]

Кейт відправилася в неосяжні космічні простори, щоб знайти планету придатну для житла. Адже після глобальної катастрофи тих, що залишилися в живих людей треба було евакуювати із Землі. Вона і команда її корабля потрапляють в метеоритний дощ, і потрапляють на планету, де мешкають дивні істоти. Кейт і інші члени екіпажа стають їх заручниками.

Поддубный [CAMRip]
Драма [Росія / 2014]

Автобіографічна стрічка під назвою "Поддубный&qu ot; оповідає про чемпіона-атлета, якому не було рівних в ті роки. Він був сильним і людиною, і сила його волі не поступалася його могутньому тілу. Навіть у п'ятдесят років Поддубный з легкістю справлявся з молодими борцями на рингу, він був справедливою і чесною людиною. Цей фільм історія про російського багатиря, роль якого успішно виконав актор Михайло Пореченков.

Комунальний детектив [DVDRip]
Детектив [Росія / 2013]

Дія детектива "Комунальний детектив" розгортається в одній з московських комунальних квартир. Сусіди так само як і раніше сперечаються один з одним із-за різних життєвих дрібниць. Кожен з них все ще мріє про власне житло, але черга на квартиру рухається дуже повільно. Одного разу в комуналці з'являються нові мешканці, і відкривають у своїй кімнаті детективне агентство.

Останній загін [HDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Військова картина "Останній загін" переносить нас за часів Другої світової війни, де група радянських партизан протистоять добре підготовленому німецькому загону військових. Щоб знищити супротивника, на окуповану територію направляють спеціальну групу диверсантів, але майже усі вони гинуть. Тільки трьом з них, вдається вижити, і тепер уся надія радянських військ на цих людей, які повинні знищити фашистів.


reverse lookup