українською по-русски

Пограбування по-жіночому [SATRip]
Комедія [Росія / 2014]

Свєта, Ніна і Тома дружать з самого дитинства, їм не таланить в особистому житті. Ніна мати-одиночка, вона миє полу в міському банку, Тома вчителька, вона самотня жінка, яка увесь час потрапляє в пастки розставлені чоловіками. Свєта співробітник медичної установи, їй доводиться жити в однокімнатній квартирі зі своїм колишнім чоловіком. Усі свої заощадження вони зберігали у банку, який збанкрутів, тоді вони вирішили проникнути в сховище, щоб забрати свої гроші.

Віддам дружину в хороші руки [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2012]

Євгенію скоро виповниться сорок років і за ці роки він вже багато добився у своєму житті. Він займається улюбленою справою, у нього є прекрасна дружина і дочка, про що ще можна мріяти. Але ось Євгеній закохується у вчительку музики Ірину, тепер усе його сімейне щастя може рухнути в одну мить...

Хатня робітниця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

З невеликого провінційного містечка в столицю приїжджає молода дівчина. Вона хоче знайти перспективну роботу, і намагається влаштуватися економістом до бізнесмена, що володіє мережею квіткових магазинів. Але у неї нічого не виходить і їй доводиться тимчасово стати його хатньою робітницею. Незабаром вона закохується у свого боса, та і він небайдужий до симпатичної і працьовитої дівчини...

Щасливий шанс [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Іноді деяким людям випадає щасливий шанс, і їх життя міняється в кращу сторону. Але деякі з них не помічають його, а інші навпаки намагаються своїми силами зробити життя щасливіше. Так сталося і з головними героями мелодрами "Щасливий шанс", у яких в руках опинився шанс на щастя, але чи зможуть вони правильно використати його, або просто пройдуть мимо?

Останній загін [HDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Військова картина "Останній загін" переносить нас за часів Другої світової війни, де група радянських партизан протистоять добре підготовленому німецькому загону військових. Щоб знищити супротивника, на окуповану територію направляють спеціальну групу диверсантів, але майже усі вони гинуть. Тільки трьом з них, вдається вижити, і тепер уся надія радянських військ на цих людей, які повинні знищити фашистів.

Недолуга невістка [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2012]

Недолуга невістка так звуть дідусь і бабуся Дениса його маму Лізу, яка розводиться з його папою. Але обставини складаються так, що батько Дениса гине, а мати хоче забрати дитину назад до себе. Правда дід і бабуся прив'язалися до онука і придумали спосіб як їм залишити його жити у себе в селі...

Красень і чудовисько
Мелодрама [Росія / 2014]

Молода дівчина Варя живе в маленькому містечку з вітчимом і матір'ю, які частенько балуються вином. Щоб забезпечити їх і себе Варя працює з ранку до вечора без вихідних, ходить в тілогрійці і не дають себе в образу нікому, за це і багато що інше жителі містечка прозвали Варю "Чудовиськом&am p;quot;. Адже дитинство у Варі було щасливе, вона вчилася на одні п'ятірки, а її рідний папа просто обожнював дочку, але після його смерті все в її житті змінилося. Але Варя не нарікає на свою долю, а радіє кожному дню свого життя.

Вічна казка [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Юлія молода жінка працююча співачкою в одному з міських ресторанів. Вона вже багато років страждає від своєї фобії, у Юлії боязнь темряви. Вона чесна і порядна жінка, яка сподівається, що і їй коли-небудь в житті посміхнеться удача.

Ліки для бабусі [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Софія вчиться в московському університеті на філолога, вона скромна і соромлива, і увесь свій час проводить за книжками. Одного разу в Соню закохується молодий підприємець Євгеній, вона навіть не припускала що такий хлопець як він може звернути на неї увагу. Дізнавшись про це, колишня дівчина Євгенія, всіляко намагається розлучити коханих...

Три горішки для Попелюшки
(Tri oresky pro Popelku) [DVDRip]

Прикол, Фентезі [Чехословаччина / 1973]

Мачуха Попелюшки усіма силами хоче видати свою дурну й злу рідну дочку заміж за Принца. Але тому зовсім не хочеться женитися, він свариться з батьком і збирається покинути палац, але ... в останній момент він закохується в чарівну незнайомку в масці, яка швидко зникає.Принц і не здогадується, що ця прекрасна дівчина, спритний стрілець, якого він зустрів у лісі й пустотлива дівчина - одна і та ж особа. Всі ці перетворення виявилися можливими завдяки чарівним горішкам, в одному з яких знаходився і весільний подарунок для Попелюшки.


reverse lookup