українською по-русски

Шлях до серця чоловіка
Мелодрама [Росія / 2013]

Ганна дівчина з невеликому селу, якому вдалося вирватися з неї в Москву у пошуках кращого життя. Тут вона зустріла і полюбила освіченого, багатого чоловіка, егоїстичну людину того, що живе тільки для себе. Але Ганна сподівалася, що життя з коханою людиною в розкішній квартирі і розпещеному грошима суспільстві принесе їй щастя.

Дочекатися любові
Мелодрама [Росія / 2014]

Коли бабуся Али померла, її далека родичка вирішила одружувати на ній свого сина Колю, щоб їм дісталася хороша квартира і своя справа. Але Аліні більше подобається Вова брат її подруги, який по-справжньому любить дівчину. Але коли вона зустрічає Гліба, то розуміє, що він саме та людина, з якою вона хоче провести усе своє життя.

Виклик
(Defiance) [DVDRip]

Військовий [США / 2008]

Картина оповідає про трьох братів (Крейг, Шрайбер і Белл), які за національністю були євреї і жили в окупованій нацистами Польщі. Проте втекли в ліси Білорусії, де наткнулися на російський визволителів і почали воювати з ними. Фільм заснований на книзі Нехамы Тека "Опір: партизани Бельские".

Коли цвіте бузок [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2010]

Молода дівчина самостійно виховує сина. До того ж на її плечах літня мати. І усі вони живуть в невеликій квартирці. Природно, героїні доводиться багато працювати, щоб забезпечити сім'ю. Особисте життя при цьому відходить на другий план. Але подруга матері-одинака служить домробітницею в багатій сім'ї. І вона знайомить героїню фільму з цікавою молодою людиною.

Біла сукня [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2010]

Сільська дівчина Олеся разом зі своїм хлопцем беруть участь в конкурсі, і дівчина отримує приз красиве весільне вбрання. Але жених Олесі від'їжджає на пошуки роботи в місто і там одружується на іншій дівчині. Засмучена Олеся на літній час влаштовується нянею дочки багатого підприємця відпочивальника з нею на своїй розкішній дачі...

Надія
Мелодрама [Росія / 2014]

Надія довго умовляла свого жениха Олексія відмовитися від військової служби за контрактом. Але він вирішив, що не одружується доки не заробить грошей, щоб забезпечити свою сім'ю. Він незважаючи на умовляння поїхав залишивши Надію одну, а через декілька місяців вона отримала лист про те, що Олексій пропав без вісті під час служби в гарячій точці.

Мету бачу [DVDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Сім молодих випускниць снайперського училища головні герої військового фільму "Мету бачу". Їх випуск припав на початок Другої світової війни, і вони відразу ж були відправлені на фронт. Вони виявилися на передовий, вони і не уявляли собі, що їм так скоро доведеться брати в руки зброю і сміло вступити у бій з ворогом.

Чиста вода біля витоку [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Лідія приїхала в Москву з рідного села у пошуках щастя. Їй вдалося успішно закінчити інститут і вийти заміж за успішного підприємця. Але незабаром вона стала розуміти, що щастя не в грошах і не в розкішному житті. Щастя в любові і розумінні між подружжям і дітьми, а цього в сім'ї Лідії ніколи не було.

Лжесвідок [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Коли Ірина була молодою дівчинкою вона зробила жахливу річ, дала помилкові свідчення в суді, які допомогли їй вдало вийти заміж. Але усе виявилося навпаки, незабаром чоловік Ірини став їй зраджувати а тим часом несправедливо звинувачений Сергій відбував свій термін у в'язниці. Через деякий час її чоловіка і коханки знайшли убитими, і усі підозри пали на Ірину...

Хатня робітниця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

З невеликого провінційного містечка в столицю приїжджає молода дівчина. Вона хоче знайти перспективну роботу, і намагається влаштуватися економістом до бізнесмена, що володіє мережею квіткових магазинів. Але у неї нічого не виходить і їй доводиться тимчасово стати його хатньою робітницею. Незабаром вона закохується у свого боса, та і він небайдужий до симпатичної і працьовитої дівчини...


reverse lookup