українською по-русски

Мати і мачуха [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2012]

Катя щаслива зі своїм батьком, але він несподівано помирає, і дівчинка опиняється в дитячому будинку. Кате доводиться пристосовуватися до дитбудинківської атмосфери, де ніхто нікого не любить. Дівчинка розуміє, що вибратися звідси вона може, тільки якщо досягне чогось в житті, тому вона посилено займається спортом, щоб стати лижницею...

Топ Гір: Ідеальна подорож
(Top Gear: The Perfect Road Trip) [HDRip]

Документальний [Великобританія / 2013]

"Топ Гір" найпопулярніше авто-шоу оголошує про відкриттів двадцятого сезону. Перед вами спеціальний випуск авто-шоу 2013 року під назвою "Top Gear - Ідеальна подорож". Провідні програми Джереми і Річард підкажуть вам, які з сучасних машин ідеально підходять для ідеальної подорожі.

Хатня робітниця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

З невеликого провінційного містечка в столицю приїжджає молода дівчина. Вона хоче знайти перспективну роботу, і намагається влаштуватися економістом до бізнесмена, що володіє мережею квіткових магазинів. Але у неї нічого не виходить і їй доводиться тимчасово стати його хатньою робітницею. Незабаром вона закохується у свого боса, та і він небайдужий до симпатичної і працьовитої дівчини...

Нічна фіалка [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Ріта ось вже декілька років живе з багатою людиною, яка вимагає від неї любові і вірності. Але одного разу Ріта закохується по-справжньому в Олексія і від'їжджає з ним в Підмосков'ї, де у нього є свій власний дім. Але коли батьки Олексія дізнаються про того, ким була Ріта, він просять її кинути їх сина і не псувати йому життя...

Без права на помилку: Операція " Місто" [DVDRip]
Військовий [Росія / 2011]

Перед самим закінченням війни наші війська оточили місто, в якому був важливий німецький штаб. Але від свого розвідника вони дізналися, що місто заміноване, і якщо його брати нападом загине багато солдатів. Групу розвідників розстріляли фашисти, а солдат, що вижив, потрапляє до іншої розвідувальної групи, на чолі якої лейтенант Папанин...

Раджа Натварлал
(Raja Natwarlal) [DVDRip]

Мелодрама [Індія / 2014]

Раджа і Рагхав шахраї, які промишляють дрібними справами і ніколи не грають по-великому. Але коли Раджа дізнається про суму, яку планую вкрасти місцеві бандити, він умовляє друга вчинити велику справу, а потім почати жити чесно. Але все виявляється, не так, як задумали друзі, Рагхав гине, а Раджа стає мішенню розлюченого глави бандитського угрупування.

Будиночок біля річки [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Ганна любить живопис, у неї справжній талант, її картини із задоволенням купують поціновувачі мистецтва. Вона з мамою живе у будинку розташованому біля самого берега річки, в затишному і мальовничому містечку. Незабаром Ганна знайомиться з підприємцем Філоновим і виходить за нього заміж, вона щаслива, як її чоловік, який з нетерпінням чекає появи на світ їх первістка. Але поїздка за місто усією сім'єю, стає переломним моментом в їх житті.

Сектор 4
(Sector 4) [DVDRip]

Бойовик [США / 2014]

"Сектор 4" пригодницький бойовик дія, якої розгортається в одній з гарячих точок на Близькому Сході. Група військових під назвою "Чорний лицар" тих, що проходять службу за контрактом опиняються в засідці. Уся група стає заручниками в руках терористів, тепер їм треба розробити план втечі, щоб знищити супротивника і виконати небезпечне завдання, яке їм було доручено.

Життя розсудить
Мелодрама [Росія / 2014]

Надю виростили бабуся і дідусь, яких вона дуже любить. Вона живе з ними в маленькому селищі на півдні Уралу. Надя дружить з Павлом і мріє, що вийде за нього заміж. Але батьки Павла проти цього барка, тому вони відправляють сина на навчання в Москву. Надя сподівається, що він все ще її любить, і після смерті дідуся вона вирушає в Москву до Павлу.

Без права на вибір [DVDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Диверсант радянських військ Касым отримує небезпечне завдання від свого начальника. Йому належить непомітно пробратися на ворожу територію і підірвати фашистський склад, де вони зберігають паливо. Але група солдатів, Касыму, що допомогла, потрапити на територію ворога, була розбита, і тепер уся надія на жителів села, які можуть зробити Касыму допомога у виконанні його операції.


reverse lookup