українською по-русски

Сріблястий дзвін струмка [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Леся рано залишилася без батьків і її прихистила травница бабуся Шур, що живе в невеликому будиночку на березі струмка. Коли Леся виросла, в неї закохався Василь фермер з сусіднього села. Але Леся віддала своє серце юному Петру, який на літо приїхав в село, щоб відремонтувати будинок бабусі і дідуся...

Сильна слабка жінка [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2010]

Олена закохується в артиста міського театру Миколу, а він закоханий в Ленину сестру Махаю, яка незабаром виходить за нього заміж. Олена дуже переживає через це, але після весілля Микола починає зраджувати молодій дружині. Маша не має наміру терпіти гулянки і грубість чоловіка, вона йде від Миколи і знайомиться з Артемом успішним дипломатом..

Бермудські щупальця
(Bermuda Tentacles) [SATRip]

Жахи [США / 2014]

Літак президента Америки потерпів крах в районі Бермудського трикутника. Літаки військово-повітрян их сил США вилітають на місце катастрофи, щоб виконати рятувальну операцію. В цей час із-за сум'яття, що піднялося, у водах Бермудського трикутника прокидається морське чудовисько, якого зовсім не радують непрохані гості.

Якби я була цариця [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Коли батьки трьох сестер померли, старшій з них Тамарі довелося піклуватися про молодші сестри. Тамара не вийшла заміж, а тепер, коли сестри виросли, вона стала мріяти про власний будинок. Віка хоче вийти заміж за багатого чоловіка щоб ні чого не потребувати. А молодша Соня ще навіть не знає, що її чекає попереду...

Моє останнє перше кохання [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2011]

Молодий процвітаючий рекламний менеджер після обстеження у лікарів, отримує від них невтішний діагноз, він хворий і, причому серйозно. Хлопець починає розуміти, що багато що робив в житті порожнього і непотрібного але ще є час зробити щось по справжньому корисне. Він вже декілька років любить Марію, яка працює телеведучій на одному з місцевих каналів, саме їй він намагається надати необхідну фінансову допомогу...

Квітка в пустелі
(Desert Flower) [DVDRip]

Драма [Німеччина, Великобританія, Австрія / 2009]

Тринадцятирічна дівчинка, втомлена від життя кочівників, збігає з Сомалі, і незабаром опиняється в Лондоні. Через декілька років вона стає знаменитою топ-моделлю, і спеціальним послом ООН..

Поговори зі мною про любов [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Тетяна молода дівчина живе зі своїм батьком помічником голови колгоспу в селі. Скоро Танина весілля з Гришей, який виявляється непорядною людиною і кидає наречену прямо перед одруженням. Але Таня не сумує, адже за нею доглядають ще двоє молодих людей, кожен з яких намагається завоювати серце жвавої дівчини...

Ангел неба
(Angel of the Skies) [DVDRip]

Військовий [США / 2013]

Почалася Друга світова війна і Молодий хлопчина Эрл закінчивши школу льотчиків відправився служити на фронт. Удома він залишає дівчину, яку любить усім своїм серцем, запевняючи її, що він повернеться живим. У одному з боїв літак Эрла підбиває супротивник, і він виявляється на території окупованим фашистами.

Серйозні стосунки
Мелодрама [Росія / 2014]

Ігор і Ірина одружені вже декілька років їх багате і веселе життя здається ним справжнім щастям. Вихідні вони проводять в компанії друзів, влаштовуючи розкішні вечірки, а відпустку проводять за кордоном на розкішних курортах. Але і в їх житті настають зміни, коли Ігор знайомиться з Катею, яка нещодавно приїхала в Москву, щоб доглядати стареньку бабусю.

Друге життя Федора Строгова [SATRip]
Кримінал [Росія / 2010]

Укладений Федір, дізнавшись, що його дружина збирається заміж за іншого, збігає з в'язниці, але трохи не гине в дрімучому лісі. Його напівживого знаходять місцеві жителі, і виходжують його, особливо піклується про нього Поліна наречена місцевого дільничного. Незабаром Федір теж закохується в Поліну, але дільничний отримує фото збіглого зека і дізнається в нім Федора..


reverse lookup