українською по-русски

Папа для Софії [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Варя вже зневірилася знайти чоловіка своєї мрії, щоб жити щасливим сімейним життям. Її подруги вже влаштували своє особисте життя, а її вони вважають сірою мишкою, на яку ніхто з чоловіків не звертає уваги. Одного разу Варя зустрічає Ігоря, молодого москвича того, що приїхав в їх фірму, для перевірки бухгалтерських звітів. Варя закохується в нього з першого погляду, а він пропонує їй зайти до нього у гості, коли вона буде в Москві у справах фірми.

Останній загін [HDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Військова картина "Останній загін" переносить нас за часів Другої світової війни, де група радянських партизан протистоять добре підготовленому німецькому загону військових. Щоб знищити супротивника, на окуповану територію направляють спеціальну групу диверсантів, але майже усі вони гинуть. Тільки трьом з них, вдається вижити, і тепер уся надія радянських військ на цих людей, які повинні знищити фашистів.

Шлях до серця чоловіка
Мелодрама [Росія / 2013]

Ганна дівчина з невеликому селу, якому вдалося вирватися з неї в Москву у пошуках кращого життя. Тут вона зустріла і полюбила освіченого, багатого чоловіка, егоїстичну людину того, що живе тільки для себе. Але Ганна сподівалася, що життя з коханою людиною в розкішній квартирі і розпещеному грошима суспільстві принесе їй щастя.

Перевірка на любов [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2013]

Головні герой молоді люди, які набули один з одним любові і щастя. Але через деякий час із-за збігу обставин, їм довелося розлучитися. Чи зможуть вони пережити випробування розлукою і зберегти колишні почуття, або ж кожен з них розпочне своє життя з чистого аркуша. Подивившись цю мелодраму, Ви дізнаєтеся, чим закінчиться ще одна історія любові...

Скуби-Ду! Маска синього сокола
(Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon) [HDRip]

Мультфільм [США / 2012]

Скуби-Ду і його друзів чекають нові захоплюючі пригоди в одному з невеликих американських містечок. Там з'явився рудий лиходій керівник полицями страшних чудовиськ, які стали нападати на жителів. Скуби-Ду треба розгадати таємницю рудого лиходія і розсіяти паніку і жах, який він навів на населення міста...

Подарунок на Різдво 2
(Jingle All the Way 2) [HDRip]

Сімейний [США / 2014]

"Подарунок на Різдво 2" сімейна комедія, яку можна подивитися разом зі своїми дітьми в тихий зимовий вечір. Дочка Ларри хоче на Різдво - ведмедика, що говорить, але він згадує про це напередодні самого свята. В цей час вже не в одному магазині не купити таку іграшку, Але Ларри все ж сподівається, що в якому-небудь магазині на одній з полиць його чекає подарунок для дочки.

Історія дельфіна 2
(Dolphin Tale 2) [HDRip]

Сімейний [США / 2014]

"Історія дельфіна 2" - сімейний фільм про дельфінів, яких люблять і діти і дорослі. Одного разу на морському березі, хлопчик знайшов пораненого дельфіна, його помістили в акваріум. Морський біолог, що доглядає за хворими тваринами, умовив свого знайомого зробити Уинтер протез, замість плавника, якого вона втратила. Загальними зусиллями їм вдалося врятувати Уинтер, яка стала кращою другом хлопчика і його нової подруги - дочки морського біолога.

Чужа війна
(The Soldier - Unter falscher Flagge) [DVDRip]

Військовий [Росія / 2014]

У 1970 році у В'єтнамі сталася громадянська війна, СРСР таємно від усіх направляє туди загін військових. Один з них офіцер ГРУ Павло Молчанов - він і його товариші брали активну участь у військових операціях на території В'єтнаму. "Чужа війна" - фільм про солдатів покликаних звіюй країною битися на чужій території.

Караоглан
(Karaoglan) [HDRip]

Бойовик [Туреччина / 2013]

Принцеса Чисе кузина правителя Турецької держави повинна вийти заміж за хана Берке сина правителя "Золотої орди". Угедей мріє про місце правителя Монголії, і не бажає, щоб це сталося. Він відправляє своїх людей Токучар-нойона і бандита Джамуку, щоб вони зірвали весілля будь-яким способом. Ось такий пригодницький фільм "Караоглан&qu ot; зняли турецькі режисери в 2013 році.

Перекладач
Військовий [Росія / 2014]

Андрій Стариков викладає хімію в одній з міських шкіл, а в цей час починається Друга світова війна. Він живе в старенькому будиночку з дружиною і матір'ю старенькою. Також він допомагає людям, як може, під його дахом знайшли собі притулок, люди різних народностей і релігій. Коли в його місті опиняється окупований фашистськими військами, йому доводитися стати справжнім героєм. Він розуміє, що зобов'язаний врятувати усіх своїх мешканців, яким погрожує смертельна небезпека. Тому він приймає пропозицію німців, стати їх перекладачем, адже він досконало володіє їх мовою.


reverse lookup