українською по-русски

Літаюча фортеця
(Fortress) [DVDRip]

Військовий [США / 2011]

Екіпаж військових льотчиків професіоналів названий за свої бойові заслуги Літаючою Фортецею. Але одного разу його капітан гине під час виконання повітряної операції над Сицилією. Знову пребывший молодий капітан, не влаштовує інших пілотів американців і ірландців, що випробовують до нього недовіру...

Я чекатиму тебе завжди [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2014]

Багато хто вважає, що любов прекрасне почуття особливо закохані один в одного чоловік і жінка. Але ті люди кому не таланить в любові, і хто ніяк не може знайти другу половину, так не думають. Вони хочуть зустріти і полюбити саме ту людину, з якою вони будуть щасливі усе своє життя.

Смерть шпигунам. Прихований ворог [SATRip]
Військовий [Росія / 2012]

Шість диверсантів працюючих на німців повинні підірвати міст в місті Житомирі. Він має велике значення для радянських військ, які отримують через нього машини зі зброєю і боєприпасами. Каптан Галимов і його помічник лейтенант Липинская намагаються усіма силами запобігти вибуху моста, але його начальство не вірять тому, що міст може бути зруйнований...

Останній загін [HDRip]
Військовий [Росія / 2013]

Військова картина "Останній загін" переносить нас за часів Другої світової війни, де група радянських партизан протистоять добре підготовленому німецькому загону військових. Щоб знищити супротивника, на окуповану територію направляють спеціальну групу диверсантів, але майже усі вони гинуть. Тільки трьом з них, вдається вижити, і тепер уся надія радянських військ на цих людей, які повинні знищити фашистів.

Готель для Попелюшки [SATRip]
Мелодрама [Росія / 2012]

У маленькому містечку жила дівчина Надя, яка росла без матері і батька зі своєю мачухою і звідною сестрою. Надя влаштувалася в готель працювати покоївці, тут вона закохалася в молоду і багату людину. Але хіба він зверне увагу на дівчину, яка працює простою покоївці, навіть якщо вона красива і розумна...

Оскар і Рожева Пані
(Oscar et la dame rose) [DVDRip]

Драма [Франція / 2009]

Хлопчик на ім'я Оскар важко хворий і вже два місяці як він знаходиться в лікарні. Батьки і доктор намагаються не розмовляти з ним про його хворобу. Тільки молода жінка працююча кур'єром по доставці піци серйозно розмовляє з Оскаром. Намагаючись відвернути хлопчика від сумних думок, вона придумує для нього цікаву гру. Дружба з Оскаром повністю міняє її життя, примушуючи поглянути на неї по-іншому...

Не покидай Мене
Військовий [Росія / 2014]

Капітан Михасев професійний розвідник разом з групою, що складається з чотирьох бійців повинен виконати важливу місію. Четверо солдатів по його командуванням виявляються молодими дівчатами, які ще місяць тому вчилися в школі. Їм під командуванням Михасева доведеться проникнути на ворожу територію, щоб завадити фашистам, виконати успішну операцію проти радянських військ. Михасеву і його підопічним має відбутися небезпечна місія, і може бути навіть остання в їх житті. "Не покидай Мене" військовий фільм про подвиги молодих і відважних розвідників.

Красень і чудовисько
Мелодрама [Росія / 2014]

Молода дівчина Варя живе в маленькому містечку з вітчимом і матір'ю, які частенько балуються вином. Щоб забезпечити їх і себе Варя працює з ранку до вечора без вихідних, ходить в тілогрійці і не дають себе в образу нікому, за це і багато що інше жителі містечка прозвали Варю "Чудовиськом&am p;quot;. Адже дитинство у Варі було щасливе, вона вчилася на одні п'ятірки, а її рідний папа просто обожнював дочку, але після його смерті все в її житті змінилося. Але Варя не нарікає на свою долю, а радіє кожному дню свого життя.

Недоторка
Мелодрама [Росія / 2014]

Ганна познайомилася зі Свєтою в інституті, де вони разом вчилися на одному курсі. Ганна у всьому довіряла подрузі навіть не підозрюючи, що та заздрісна і підступна дівчина. Дізнавшись про те, що Ганна зустрічається з Мишей, вона вирішила розлучити закоханих, адже цей хлопець вже давно придивився самій Светке, правда він ніколи не звертав на неї уваги.

Шлях до серця чоловіка
Мелодрама [Росія / 2013]

Ганна дівчина з невеликому селу, якому вдалося вирватися з неї в Москву у пошуках кращого життя. Тут вона зустріла і полюбила освіченого, багатого чоловіка, егоїстичну людину того, що живе тільки для себе. Але Ганна сподівалася, що життя з коханою людиною в розкішній квартирі і розпещеному грошима суспільстві принесе їй щастя.


reverse lookup